Bebe tıme marka gebelik testi?????????

berayferaye

Yeni Üye
Üye
Bebe tıme marka gebelik testi?????????
bebe time gebelik testi bebe time nimo gebelik testi tıme test
adetim 2 gün gecikti bebe tıme marka test yaptım ikinci çizgi silik ama çok belirgin çıktı hemen.amaa 3 saat sonrada adet oldum ve diğer aylara göre daha yoğun bi kanama oldu acaba kimyasal gebelikmiydi YA DA BEBE TIME TEST HATALI Bİ TESTMİ KULLANAN VAR MII?

hayatım markaları tam bilmiyorum ama geçen adetimde benimde böyle oldu.ikinci çizgi ilk defa hemen çıkmıştı ama çok silikti.bende hemen hamileyim diye kaptırdım kendimi. ama ne oldu ertesi gün çok yoğun adet oldum.hatta aynı gün başlamıştı kanamalarım.o yüzden testler bazen bozuk olabiliyor.

tavsiyem kan testi yaptır..

gerçi senin adetinde gecikmiş ve öyle silik çıkmış..hamilede olabilrsin.en güzeli kan testi canım benim

selam canım ıdrar testıne guvenme dedın marka bılhasa adamı kandırıyor ımkanın varsa kantestı yaptır

selam canım ıdrar testıne guvenme dedın marka bılhasa adamı kandırıyor ımkanın varsa kantestı yaptır
kan testi yok yaşadığım yerde elim mahkum adet günü yaptım tek çizgi çıktı aynı markayla.ama iki gün gecikince yaptım net hemen belli olan öteki çizgiden silik çizgi çıkıverdi arkadaşımda yaptı onada tek çizgi çıkmış yine aynı marka.internetten araştırdım bi kaç kişihatalıda diyo neye inancağımı bilmedim kimyasal gebelik aklıma geldi acaba mı die çünkü adetimin 4.günü test yaptım başka marka tek çizgi çıktı offffffff

canım benim bende geçen ay nimo gebelik testi diye bir test almıştım.hiç beklemeden ikinci çizgi silikte olsa çıkmıştı,sonra çok yoğun adet olmuştum ama şimdi internetten araştırdım bu testi kullananların hepsinin böyle olmuş ve gebelikde yokmuş normalde.

o yüzden bende güvenmiyorum artık testlere.bu sefer adetimin gecikmesini bekleyip sadece kanda baktırmayı düşünüyorum.çünkü en ufak bir umut bile görsek hemen bağlanıyoruz.sonra düşüşümüz çok kötü oluyor..

bebe time gebelik testi bebe time nimo gebelik testi tıme test
adetim 2 gün gecikti bebe tıme marka test yaptım ikinci çizgi silik ama çok belirgin çıktı hemen.amaa 3 saat sonrada adet oldum ve diğer aylara göre daha yoğun bi kanama oldu acaba kimyasal gebelikmiydi YA DA BEBE TIME TEST HATALI Bİ TESTMİ KULLANAN VAR MII?

Ben erken gebelik testibaldim yaptım çıkmadı sabah baktığımda çift cizgiydi adetim buqun 2 gün geçti baba time taştı yaptım şimdi hiç bisey çıkmadı henüz adetde olmadım kafam çok karışık deli olucam nolur böyle olan varsa bisey yazsin

Plano testlerin belli bekleme süresi vardır öncelikle kullanma talimatını okuyun. + HCG testi yaparak net sonuçla gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri