gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebe time marka test

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar şu an bebe time marka test elimde adetim gecikti testi aldım ama bir damla kahverengi bir akıntı geldi testi yapıp yapmamakta kararsızım sizce ne yapmalıyım

bebe time marka test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebe krep

bebe krep

1 çay bardağı süt 1 yumurta 1 su bardağı kepekli un yada tam buğday unu kuru kayısı ve kuru üzüm Yumurta, süt ve unu hiç pütür kalmayacak şekilde mikser yada çırpma teli ile iyice çırpın. Teflon tavaya çok az sıvı yağ sürüp ısıtın. Bir kepçe hazırladığınız hamurdan döküp tavanın tüm dibine yayın. Alt tarafı pişerken siz üst kısmına kayısıları kesip ağız, kuru üzümlerle göz yapın. Alt tarafı...
  2. Bebe tıme marka gebelik testi?????????

Bebe tıme marka gebelik testi?????????

bebe time gebelik testi bebe time nimo gebelik testi tıme test adetim 2 gün gecikti bebe tıme marka test yaptım ikinci çizgi silik ama çok belirgin çıktı hemen.amaa 3 saat sonrada adet oldum ve diğer aylara göre daha yoğun bi kanama oldu acaba kimyasal gebelikmiydi YA DA BEBE TIME TEST HATALI Bİ TESTMİ KULLANAN VAR MII?
  3. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  4. bebe time gebelik testi kullandınızmı

bebe time gebelik testi kullandınızmı

bebe time diye bir gebelik testi var melekler daha önce bu testi yaparak sonucu kesin öğrendiyseniz bende ona göre bebe time testini alıp denemek istiyorum
  5. Tüp Bebek Tedavisi Öncesi Yapılan Serolojik Testler

Tüp Bebek Tedavisi Öncesi Yapılan Serolojik Testler

Tüp bebek tedavisine başlamadan önce çiftlere bazı kan tetkikleri yapılır. Çiftlerde olan enfeksiyonlar tanımlanır, bebeğin doğum sonrasında korunması için önlemler alınır. Hepatit B ve kızamıkçık durumları için tedavi öncesi gerekli tetkikler yapılır. Sağlık problemleri olan çiftlere ilk olarak hastalıklarının geçmesi için gerekli tedaviler uygulanır. Tüp bebek tedavisine başlamak isteyen...

Sayfayı Paylaş