gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bebeğe Kalp Krizi Geçirtecekler :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik bebekler komik bebek videoları

Küçücük bir bebeğe bu yapılır mı:D:D Koymuşlar alengirli bir oyuncak bebeğin önüne, zavallımı bu yaşta kalpten götürecekler neredeyse :D:D Şaka bir yana, önündeki oyuncaktan toplar fırladıkça bebeğin yüzünün aldığı şekli bir görseniz, yaşadığı heyecana bir tanık olsanız, ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. İzleyin ve yorumunuzu bırakın hahaha

ayşegül&ramo ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Seyrederken bir baktım benimde ağzım açık olarak izliyorum videoyu hahaha bu oyuncaktan benim ikizlerinde vardı halen var ama çalışıyormu hayır:D:D Çünkü bebişlerimin elinden uçanla kaçan kurtuluyor hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Seninkiler topları görünce direk daldılar galiba şaşırmadan :puha:

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Aynı gün topları evin içinde kaybettik halen aramaktayız hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Topumuzu kaybettik hükümsüzdür :puha:

MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha aynen aynen:D:D keşke tek top olsa :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :puha::puha:

8. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Ayyy yazık kuzuma ya aklını kaçırtacaklarmış çocuğun oda nasıl izler öyle tombişim kırkbinkere maaşallah= )

Bebeğe Kalp Krizi Geçirtecekler :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp krizi

Kalp krizi

Yıllar içerisinde sigara kullanımının artışı, yağlı yiyeceklerin fazla tüketilmesi ve stresli yaşam gibi faktörlerden dolayı kalp krizi yaşının düşmeye başladığı bildirildi. Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ataç Çelik, kalp krizi riski yaşının yıllar geçtikçe düştüğünü belirterek, "Eskiden biz 30 yaşlarda kalp krizi gördüğümüzde şaşırırdık. Ama şimdi 20'li...
  2. Kalp krizi durumunda deneyin...

Kalp krizi durumunda deneyin...

Diyelim ki, mesai saati bitti ve siz de akşam 18:30 civarında, alışılmadık derecede zorlu bir iş gününün ardından (tabii ki tek başınıza) arabanıza binip evin yolunu tuttunuz. Çok yorgunsunuz ve canınız da fena halde sıkkın. MÜTHİŞ GERGİN VE SİNİRLİ BİR HALDESİNİZ… Birdenbire göğsünüzde, kolunuza ve çenenize doğru yayılmaya başlayan korkunç bir ağrı hissediyorsunuz. En yakın hastaneye...
  3. kalp krizi

kalp krizi

KALP KRIZI Diyelim ki, mesai saati bitti ve siz de akşam 18:30 civarında, alışılmadık derecede zorlu bir iş gününün ardından (tabii ki tek başınıza) arabanıza binip evin yolunu tuttunuz. Çok yorgunsunuz ve canınız da fena halde sıkkın. MÜTHVE SİNİRLİ BİR HALDESİNİZ… Birdenbire göğsünüzde, kolunuza ve çenenize doğru yayılmaya başlayan korkunç bir ağrı hissediyorsunuz. En...
  4. kalp krizi için ...

kalp krizi için ...

>>>>>>>>>> >>>>>>>>>> >>>>>>>>>> >>> >>>>>>>>>> >>>>>>>>>> >Diyelim ki, mesai saati bitti ve siz >>>>>>>>>>de >>>>>>>>>> >>>aksam 18:30civarinda,...
  5. Kalp Krizi Belirtileri Nelerdir ?

Kalp Krizi Belirtileri Nelerdir ?

Bu konu; kalp krizi belirtileri nelerdir konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda genç yaşlı demeden pek çok insanın yakasına yapışan kalp krizi bir çok genç insanın da ölümüne de yol açabiliyor. Sık sık sağlık kontrolünden geçmek gerektiğini akla getiren kalp krizi sessiz olarak ta ilerleyebiliyor. Hiç beklenilmeyen bir anda ortay çıkan bu rahatsızlığın belirtileri...

Sayfayı Paylaş