gebe
  1. BİR SİTEMİM VAR

BİR SİTEMİM VAR Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    8

BEBEĞİ 12HAFTALIKKEN CİNSİYETİ BELLİ OLAN VAR,MI

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında BİR SİTEMİM VAR tarafından paylaşıldı.

:melek:12haftalık gebeyim önümüzdeki hafta dr.a gidicem bebeğimin cinsiyetini sorsam acayip olmaz değilmi hem 12haftalıkken cinsiyet öğrenen veya tahmin eden varmı

2. *BİRİCİK*

*BİRİCİK* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    belli olmaz ki daha 16 haftalıkken belli olur

3. BİR SİTEMİM VAR

BİR SİTEMİM VAR Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    tşkrlr canım ya. Daha bekliycekmiyim bazıları oğreniyomuşta ondan merak ettim bende

BEBEĞİ 12HAFTALIKKEN CİNSİYETİ BELLİ OLAN VAR,MI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğin cinsiyeti belli oldu

bebeğin cinsiyeti belli oldu

çiçeği burnunda çift Bergüzar korel ve Halit Ergenç ,düğün günü bebek beklediklerini doğrulamıştı.Çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu:) Günaydın'ın haberine göre; Bergüzar Korel, hamileliğinde 3.5 ayı doldurdu, soluğu doktorunda aldı. Önceki gün çekilen ultrason görüntülerinde bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduğu ortaya çıktı. Çift isim için, "Henüz karar vermedik" dedi.
  2. Bebeğin Cİnsiyetinin Belli Olduğu Ay

Bebeğin Cİnsiyetinin Belli Olduğu Ay

bebekler, cinsiyeti, nezaman belli olur, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bebeğin Cinsiyeti Kaçıncı Ayda Belli Olur? Uzmanlar bu konu ile ilgili olarak,''Aslında bebeğin cinsiyeti döllenme meydana geldiği anda bellidir.Burada tek belirleyici babadan gelen spermin cinsidir. Eğer bu sperm Y kromozomu taşıyor ise bebek erkek, X kromozomu taşıyor ise bebek kızı...
  3. Bebeğin cinsiyetini tahmin etme diye bişey var mı

Bebeğin cinsiyetini tahmin etme diye bişey var mı

Meleklerim bebeğim olacakta acaba cinsiyetini nasıl tahmin ediyoruz bunu tahmin etmek mümkün mü nasıl olurda öğrenebilirim bunu bu hususta neler var yardım edin lütfen.
  4. Bebeğimin cinsiyetini belirleme şansım var mı ?

Bebeğimin cinsiyetini belirleme şansım var mı ?

Arkadaşlar bazı forumlarda okuyorum bebek cinsiyeti belirlenebilir diye, ben inanmıyorum ama sizler ne diyorsunuz? Bebek cinsiyetini belirleyebilirmiyiz?
  5. Demet Akalın'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Demet Akalın'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

demet akalın hamile, demet akalının bebeğinin cinsiyeti, demet akalının bebeği Bir süre önce hamile olduğunu açıklayan sanatçı Demet Akalın'ın nihayet bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Uzun süredir bebek özlemi çeken Demet Akalın kız bebek annesi olacak. Büyük bir heyecanla bebeğinin doğacağı zamanı bekleyen Damat Akalın kendisi gibi sanatçı olan ve geçtiğimiz günlerde karnındaki yaklaşık 2...

Sayfayı Paylaş