gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bebeği Gazlı Olan Anneler Bu Sorunu Nasıl Aştınız ?

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; bebeği gazlı olan anneler ve bu sorunun çözümü hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, pek çok annein sorunu olan gazlı bebekeler hem kendileri hem de ebeveynleri için hayatı kabusa çevirebiliyorlar. Bebek gazlı mı doğar, gazlı bebek gazsız bebek diye birşey var mı, erkek bebekler daha mı gazlı gibi pek çok soru kafalarda dolaşmakta. Biz de bu konuyla ilgili topik açmak ve bebeği gazlı olan annelerin bu konuda ki tecrübelerini paylaşmalarını istedik. Buyrun bebeği gazlı olan anneler söz sizde. Neler yapıyorsunuz bu gaz illeti için ?

Bebeği Gazlı Olan Anneler Bu Sorunu Nasıl Aştınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde Aşı

Bebeklerde Aşı

2 aylık bebeklerde aşı sonrası ateş bebeklerde aşı sonrası huzursuzluk şişlik huzursuzluk 2 aylık bebek ateş Enfeksiyon hastalıkları, çocuklarda ciddi sağlık sorunları oluşturan, bazen de ölümcül olan hastalıklardır. Bugün birçok çocukluk çağı enfeksiyon hastalıkları, aşılamalarla ortadan kalkmış veya çok azalmıştır. Buna en güzel örnek çiçek hastalığıdır. Çiçek, 1977 yılından sonra dünyadan...
  2. bebeği başak burcu olan anneler buraya

bebeği başak burcu olan anneler buraya

bebek burçları başak burcu bebekleri Selam kızlar; başak bebeleri benim bildiğim uysal ve sessiz olur ama inceliyelim bi nasıl oluyormuş aslında BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül Başak bebeği mızmızdır, buna alışın. Diğer bebeklerden oldukça farklı olarak “rutin”e ihtiyaç duyar. Bu rutini değiştirmeyi düşünmeyin bile! Değişikliği sevmez. Çok yemek seçen ve zor beğenen bir bebek olabilir. Bu...
  3. Bebeği sütten kesecek olan anne ne yapmalı

Bebeği sütten kesecek olan anne ne yapmalı

Kızlar bebeğim şimdi 2,5 yaşında ve artık ben emmesin istiyorum ve bebeğimi sütten kesmeye karar verdim sizler ne yapmıştınız tam olarak ağlıyor sızlıyor ya oğluşum bende her defasında dayanamayıp yine veriyorum. Zeki bi çocuk ama hala emiyor beni kuruttu sıpa :) Lütfen bana bebeğimi sütten kesmek için önerileriniz var ise yazar mısınız?
  4. anne karnında eksik kilolu bebek sorunu

anne karnında eksik kilolu bebek sorunu

Selam.Ben 34 haftalık gebeyim ve bugün dr kontrolünde bebeğimin kilosunun iki hafta geriden geldiğini öğrendim .Gayet sağlıklı besleniyorum ama niye böyle oldu acaba? Bebeğim şu anda 2200 gr, ama gelişimi normalmiş. Son bir haftada sadece 110 gr almış.Ne yapabilirim ben acaba?
  5. Bebeğim uyurken sürekli horluyor bu sorun yaratırmı?

Bebeğim uyurken sürekli horluyor bu sorun yaratırmı?

bebeklerde horlama nedenleri,bebeklerde horlama neden olur,bebeklerde uyku sırasında yaşanan sorunlar,çocuklarda horlama ve tedavisi hakkında bilgiler Uykuda bir takım sorunlar ortaya çıkabilirr. Bunların içinde en sık görülen uyku problemi horlamadır. Bunun dışında uyku sırasında nefes durması ve morarma bile görülebilir. Horlama nedir? Uyku sırasında gürültülü ses çıkarmaya horlama...

Sayfayı Paylaş