gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bebeği için Canından Vazgeçti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

İNGİLTERE'de kanser hastası, 33 yaşındaki Lorrine Allard, kendi yaşamı ile bebeğinin arasında seçim yapmak zorunda kalınca, bebeğinin yaşaması için ölümü tercih etti. İngiltere'nin Great Yarmouth bölgesinde oturan ve hamileliğinin 4'üncü ayında karaciğer kanseri teşhisi konulan Lorrine Allard, geçen Kasım ayında ‘Liam' adını verdikleri bebeğini dünyaya getirdi. 4'üncü çocuğuna hamile olan Allarad, kanser olduğunu öğrendiğinde yakında hayat vereceği yeni bebeğinin heyecanıyla yaşıyordu.

Allard bebeğini aldırması durumunda, kanser tedavisi görüp iyileşebilme yerine bebeğinin yaşaması kararını aldı. Hamileliği boyunca bebeğine zarar vermemek için her türlü tedaviyi reddeden anne Allard, kanser mücadelesi verdiği yatağında dün son nefesini verdi.

Herkesi üzüntüye sokan bu olay ardından konusan Allard'ın eşi Martyn, “Lorraine'in ne kadar cesur bir kadın olduğunu tarif edemem. Liam'ın yaşaması için kendi hayatını feda etti. Liam doğduğunda Lorrain'in gözlerindeki sevinci unutamıyorum. Ne acı ki artık bizimle birlikte değil. Liam ben ve 3 kızım onu çok özleyeceğiz'' dedi.

Daha önce bir sirkette memur olarak çalışan Lorraine Allard'ın, Leah (10), Amy (8) ve 20 aylık Countney adında üç çocuk sahibiydi. Öte yandan, erken doğumla dünyaya gelen bebek Liam’ın yakında taburcu edilmesi bekleniyor.

Milliyet

Bebeği için Canından Vazgeçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Can Bebeğim

Kenan Doğulu - Can Bebeğim

Gel yine seviselim gizlice Haykiralim askimizi sessizce Gül yine gülüselim sevgiyle gül ki çiçekler kiskansin tazecigim yerime seni sevsen bilirdin yerine beni koysan severdin sigdiramadim sevgime sevgimi veremedim sana ben herseyimi can bebegim can kusum uyan da bak ne sevgisizim bu kadar erken gidemezsin senciyim yalniz senci can bebegim can kusum anla beni yok çareleyim bu kadar vicdansiz...
  2. vazgeç

vazgeç

Vazgeç gönlüm ondan o ellerin artık Bırak artık yüreğim O artık senin değil Senin yorganında yastığında duvarlar artık GİDEN GİTSİN AĞLAMAK NEYE YARAR... :(
  3. :::canımın içine:::

:::canımın içine:::

canımın içine mektup canımın içine canima mektup canıma mektuplar canıma Öyle içimdesin ki. Yanağımda dolaşan rüzgardan daha gerçek dokunuşların. Küçük, ürkek, kesik dokunuşlarınla, belki de her zamankinden daha yanımdasın. Yani öylesine, o kadar bensin ki. Ah nasıl anlatsam. Boşuna bu çabalarım, doğru kelimeleri aramalarım. Ne kitaplar yazıyor, ne de sözlüklerde karşılığı var....
  4. Vazgeçtim

Vazgeçtim

Vazgeçtim Kaç gece yatağımda uykusuz, Bir oyana bir bu yana dönüp durdum. Görmek için düşümde hayalimde, Duymak için sesini. Kaç kere ellerim uzandı telefona. Aşkı oyun bilirdin sen,aklıma geldi. VAZGEÇTİM Gezip durdum perişan halde, Kah sahillerde,kah cadde boylarında. Hayal kurup sen diye, Ağaçlara dağlara taşlara sarıldım. Elleri güldürecektim halime, İhanetin aklıma geldi. VAZGEÇTİM...

Sayfayı Paylaş