gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

bebeği oğlak burcu olacak anneler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

bebek burçları oğlak burcu

selam kızlar
    bebeği oğlak olucak varmı?

OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak

Oğlak bebeğinin doğduğu günden itibaren bir planı vardır ve ona sadık kalır. Diğer bebeklere göre daha ciddi, disiplinli, metodlu ve düzenlidir. Çok dikkatli ve kararlıdır. Maceracı bir ruha sahip olmayan oğlak bebeği, neredeyse tek düze görünür. Her şey üzerinde fazla zaman harcar. Yavaş öğrenir ama bunun sebebi her şeyi iyi öğrenmek istemesidir. Ona sorumluluk vermekten kaçınmayın çünkü önemli hissettirilmekten hoşlanır. Büyüdükçe her şeyi daha iyi anlamaya başlar. Ödül sisteminin yararlarını sever. İyi niyet ödüllendirilir! Bu bebek bu inançla mutlu yaşar. Öğrenmeye gelindiğinde, oğlak bebeği acele ettirilmemeli, kendi keşfetme yolunu bulması beklenmelidir. İlk dersleri organizasyonel olmalıdır çünkü bu bebeğin kafası bu şekilde çalışır: mesela bir oyun grubu organize edilmesi gibi.

2. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    ben oğlak burcuyum şayet bebeğim olursa oğlak burcu olmasını isterdım..:)

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    büyük bir ihtimalle benimde bebeğim oğlak olacak inşallah ben kovayım eşim yengeç özellikleri okudumda ne bana benzer özellikler var nede babaya çevremdede pek fazla oğlak yok hadi bakalım inşallah yaşıycaz

4. fatoos fatos

fatoos fatos Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    slm kizlar,ben yay burcuyum bebegim 18 aralikta gelecek,ama bikac gun gec gelir diyorlar oyle olursa oglak yoksa yay olcak..bakalim artik...

bebeği oğlak burcu olacak anneler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeği ikizler burcu olucak anneler buraya

bebeği ikizler burcu olucak anneler buraya

Bebek burçları ikizler bebek burcu özelliği İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler bebeği doğduğu ilk günden itibaren iz bırakmaya başlar. Büyük olasılıkla erken konuşmaya başlayacaktır. Meraklı ve kaşif ruhlu yapısı dolayısıyla mutlu olmak için merakını tetikleyecek ve bu merakı canlı tutacak çok sayıda uyarıcıya ihtiyaç duyar. Çünkü çok çabuk sıkılabilen bir bebektir. İletişim yeteneği...
  2. bebeği aslan burcu olucak anneler buraya

bebeği aslan burcu olucak anneler buraya

bebek burcu aslan burç özellikleri Selam kızlar , kardeşim aslan ve küçüklüğünü düşündüğümde kolay gelsin size diyorum :) ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos Aslan bebeği herşeyden önce gürültülü bir bebektir. Yani uzunca bir süre uykuyu unutabilirsiniz. Ne yapar ne eder kendini size duyurur ve ne istediğini size anlatana kadar da durmaz. İlginizin ve dikkatinizin merkezinde olmak ister. Bütün...
  3. bebeği terazi burcu olucak anneler buraya

bebeği terazi burcu olucak anneler buraya

terazi burcu terazi burcu bebek Selam kızlar, farkettimde cevremde pek terazi tanıdığım yokmuş :) TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim Terazi bebeği ilgiden büyük haz duyar. İnsanlar bu bebeği sevmekten kendilerini alamazlar. Durum ne olursa olsun, çok çekici özellikleri vardır. Görünüşü sakin ve tatlı, çevresinde insanlar olmasını seven ve yalnızlıktan çok kalabalığı tercih eden bir bebektir. Grup...
  4. bebeği yay burcu olucak anneler buraya

bebeği yay burcu olucak anneler buraya

yay burcu özellikleri bebek burçları selam kızlar yay burçlarının kendine özgü bir hayatlarının oldugunu biliyorum bakalım bu bebeklerde varmı :) YAY 23 Kasım - 21 Aralık Yay bebeği çok rahattır ve kendi bildiğini okur. Erken yürür. Keşfetmeyi çok sevdiğinden sürekli hareket halindedir. Bağımsız ve özgür ruhludur. Ona rahat rahat dolaşabileceği alanlar yaratmalısınız. Sınırlandırılmış...
  5. bebeği balık burcu olucak anneler buraya

bebeği balık burcu olucak anneler buraya

balık burcu bebek burçları selam kızlar balık burcu bır bebek sahıbı olarak söylebilirimki işiniz çok kolay hep gülemeyi sever uysal tatlı çoçuklar bence ) BALIK 19 Şubat - 20 Mart Balık bebeği diğer bebeklere kıyasla daha duygusaldır. Sebepsiz yere bile olsa duygulanıp ağlamaya başlayabilir. Duygularını dışarı vurmaktansa kendine saklamayı tercih eder. Çığlıklar yerine sızlanmalarla daha...

Sayfayı Paylaş