gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

bebeği olmadığı için kaynanadan laf yiyenler hayden :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

kaynana lafları, kaynana, kaynana dırdırı ,kaynana, kaynanamın laf sokmaları [​IMG]

merhaba arkadaşlar bu konuyu özene bezene açıyorum çünkü kaynanaların bebeği olmadığı için gelinlere karşı kötü davrandığını hatta arada toplum içinde laf soktukğunu çok iyi bilenlerdenim .yaw anlamadığım bu davranışlardan bu kadınlar zevkmi alıyo, bizim ne suçumuz var ,bizmi istiyoz bebeğimiz olmasın mahrum kalalım. hayden arkadaşlar yazalım kaynanalarımızın :croc:yaptıklarını belki bi kötü kaynana açar okur akıllanır.şimdi dökün içinizi anam.....

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Benim ki bana laf sokmaz masallah melek gibidir,mukemmel bir sekilde arkamdan konusur.

tekqerceqiim bunu beğendi.
  3. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    hemen yazayım ben şuanda 11 aylık evliyim.kaynanam daha 5 aylık evliydim bana hamile kalmamak için korunuyomusun demişiti(vajinismusluyum bu arada).2 ay yanımda kaldı ve bu soruyu söyledi yattı.eşimle aram bozuldu sağolsun.en son giderken bana meyvesiz ağacı budarlar dedi.şimdi 6 hafta 3 günlük ve ben şimdi eşimin memleketine gitmek istemiyorum sebebi bu.

4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    benimki bu konuda bana asla laf sokmuyor allaha şükür..ama bu konuda sadece:)

5. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

galiba hamilesin hayırlı olsun .ben olsam senin yerinde giderim çatır çatırda çatlatırım canım ,sende sıra laf sokma zamanı meyvlendimde geldim de sende hahaha

sedenim ve özlem_23 bunu beğendi.
  6. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

canım bu konuda deilse kafanı yorma salla gitsin.zzaten her konuda lafı sokarlar ama bu konuda olunca insnın çok zoruna gidiyo

7. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

maşallah de dicektimki arkamda konuşur dedin hiç kulağına gldimi böle söledikleri?

8. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    gitmeyeceğim canım oğluda benimle benim memleketim de kalacak inşallah zaten hamileyim dimi 20 saat yolçekilmez şimdi dimi ama:)

9. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

aferim kıs hem bu ne tatile kaynanayamı gidilir :)

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Gelmez mi,her gun geliyor neredeyse.

11. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

bi tanesini anlatsana bi de kaynananın yüzünün şeklini :)

12. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    canım benim kaynanamın üstüne yok 2 snelik evliyim demediği kalmadı geçenlerde bana iki senedir elin boş dedi bende ben ne zman istersem o zman dolar dedim ne zman olacağına ben karar veririrm dedim pişman değilim:)

seerose bunu beğendi.
  13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

14. ebruyetkin

ebruyetkin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kaynanalari anlamiyorum siparisle oluyo sanki

15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

çok alemler yaaa degısıkler ama benımde oglum var kaynana olsam cok cazgır olurum herhalde hahaha

bebeği olmadığı için kaynanadan laf yiyenler hayden :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaynananızı evlendirmek için acele edin

Kaynananızı evlendirmek için acele edin

KAYNANANIZI evlendirmek için son birkaç hafta... Ölen çocuğundan aylık almakta olan kayınvalideniz, bu yılın sonuna kadar evlenirse, parasal anlamda, "özel bir avantajı" var. Ölen oğlu veya kızından dolayı Emekli Sandığı’ndan aylık alan kayınvalidenize, 2006 yılı sonuna kadar evlenmesi halinde, aylığının 12 katı tutarında "çeyiz parası" verilecek. Bu uygulama, 1 Ocak 2007...
  2. Kaynanalar için süper koltuk modelleri :)

Kaynanalar için süper koltuk modelleri :)

en güzel koltuk modelleri koltuk modelleri parmak tekli parmak koltuklar kızlar bu koltuklar kaynanalar içinmiş hangisini alsak acaba kaynanalara:D:D:D hepsi birbirinden güzel ve seçim yapamadım kararsız kaldım ben:D:D:D
  3. Kaynanalarımız

Kaynanalarımız

Slm melekler bi koç gelinin kaynanasıyla anlaşamama sorunu vardır sizce neden gelinlerle kaynanalar anlaşamaz??
  4. Bebekleri kundaklamak niçin sakıncalı ( kaynanam için soruyorumm )

Bebekleri kundaklamak niçin sakıncalı ( kaynanam için soruyorumm )

Arkadaşlarım selamlar benim 1 aylık bir kızım var malum çocuk doğduğundan dolayı tüm aile bizde diyebiliriz. Eşimin ailesininde ilk torunu. Şimdi ben bu işlerde tecrübesit birisi olduğum için size sormak istedim. Çok iyi biliyorum ki bebekleri kundaklamak sakıncalı. E kaynanamda şu anda kundaklıyor sakıncalı olduğunu biliyorum ama neden sakıncalı şimdi ta hatırlayamadım. Şimdi kaynanama bebeği...
  5. Bebeğim ve kaynanam off off

Bebeğim ve kaynanam off off

Kızlar 7 gün oldu doğum yapalı hastaneden sonra yapılan dikişlerden dolayı mecburen kayınvalideme geldim. burada sonra annemde geldi yardım vs ediyorlar. Şimdi benim sıkıntım şu ya bebeği emziriyorum sonra altını değiştiriyorum. Daha alt zıbını çıçıtlayıp kaldırırken kayınvalidem geliyor bebeği alıyor uyuyana kadar kucağında tutuyor. Ya bu benim ilk bebeğim hani kaynanam ilgili allah için...

Sayfayı Paylaş