gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bebeği üşümesin diye sobayı yaktı ....

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bir anne ve bebeği birlikte can vermiş çok acı bir olay Allah kimsenin başına vermesin.
    İstanbul Maltepe'de evi doğalgazlı olmasına rağmen bebeği üşümesin diye kömür sobası yakan Candan Mumcuğ , 2 aylık bebeği Cemre Naz ile sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü.

Bankada çalışan Candan Mumcuğ (25) , Maltepe'deki evinde, 2 aylık kızı Cemre Naz'ın üşümemesi için kömür sobasını yakıp birlikte uykuya daldı. Bir otelde müdür olarak çalışan baba Muzaffer Mumcuğ, akşam saatlerinde eve geldiğinde eşinin sobanın yanında baygın yattığını gördü. Evin camlarını açan Muzaffer Mumcuğ, hemen durumu 112 Acil Servis'e bildirdi.

Eve gelen sağlık ekipleri, Candan Mumcuğ'nun karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldüğünü belirledi. Yaşadığı anlaşılan Cemre Naz ise ilk müdahalesinin ardından Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak Cemre Naz da hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polisin evde yaptığı incelemenin ardından Candan Mumcuğ'un cesedi de kızının bulunduğu hastanenin morguna kaldırıldı.

Yakınları, Mumcuğ ailesinin evlerine doğalgazı yeni bağlattıklarını, tasarruf amacıyla ellerinde bulunan kömürü tüketmek içi soba kullanmaya devam ettiklerini söyledi.

Anne ve kızının memleketleri olan Ordu'da toprağa verileceği öğrenildi.

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    allah kimseye böyle acı yaşatmasın kalanlarada sabır versin...

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım

Bebeği üşümesin diye sobayı yaktı .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinizin ayakları üşümesin!!!

bebeğinizin ayakları üşümesin!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ben Aşkı Sen Gittin Diye Yaktım

Ben Aşkı Sen Gittin Diye Yaktım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Modern sobalar

Modern sobalar

değişik sobalar Kömür sobasının yerini sıcaklığını hiç birşey tutmaz ne kombi ne doğalgaz sobası ama bu sobalarda evinize modern ve değişik bir hava katması açısından iyi olur diye düşünüyorum :) Bilmem siz ne dersiniz :)
  4. töre diye bebeği boğmuşlar

töre diye bebeği boğmuşlar

Cehalet,öfke ve sevgisizliğin yaptığı yıkımın sonucu bebek için çok üzüldüm .. OSMANİYE’DE 12 yıl önce, evlilik bağı olmadan yaşanan bir ilişkiden doğan bebeği öldürdükleri ve gizlice gömdükleri iddiasıyla dört kişi tutuklandı. Osmaniye’de E.B.A. ile M.A. arasında yaşanan ilişkiden, 23 Mayıs 1997’de bir erkek bebek dünyaya geldi. İddiaya göre, E.B.A.’nın ailesi, olayı namus meselesi yaparak...

Sayfayı Paylaş