gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğim 1 aylık ve hiç uyumuyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebeğim 1 aylık ve uyumuyor neden acaba bilgi verir misiniz?Kaç saattir uyanık ve uyumuyor altı temiz karnı tok gazı yok acaba nedeni ne olabilir.Bilgilendirirseniz sevinirim

Bebeğim 1 aylık ve hiç uyumuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğim Hiç Uyumuyor... Neden Acaba?

Bebeğim Hiç Uyumuyor... Neden Acaba?

9 aylık bebek uyumuyor bebek uyumuyor 10 aylık 9 bebeğim bebeğim ne yapmalıyım Uyku bozuklukları tüm yaş gruplarında çok sık görülen ve her yaşta kişinin günlük işlevselliğini, dikkat ve öğrenme becerilerini belirgin olarak bozabilen sorunlardır. Öte yandan hatırlama sorunları, sinirlilik, duyusal hassasiyette artış görülebilmektedir. Çoğu ebeveyn için küçük çocuklarında görülen uyku...
  2. 1-12 aylık bebek kilo boy grafiği...

1-12 aylık bebek kilo boy grafiği...

yeni doğan bebekler için öneriler... 3 aylık bebek kilosu 2 aylık bebek kilosu ideal 1 bebeklerin Anne Sütünün Önemi Çocuğunuza ilk 4-6 ayda sadece anne sütü veriniz!!! Sütünüz yeterli ve herhangi bir tıbbi engel yok ise bebeğinize başka hiçbir besin vermeyiniz(su dahil) Anne sütü çocuğunuzu hem emzirildiği dönemde hem de erişkin yaşta karşılaşabileceği pek çok hastalıktan(ishal,bulaşıcı...
  3. Bebeğim Geceleri Uyumuyor!

Bebeğim Geceleri Uyumuyor!

bebeklerde uyku problemi, bebeğim geceleri uyumuyor, sebepleri, nedenleri, çareleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Bebeği olan melekler bilir,bazı geceler kabus gibi olur,bebeklerimiz uyumak istemez.Çektiğin uykusuzluğa mı üzülürsün,bebeğin ağlamasına mı için kıyılır:S Hele bir de çalışan bir melekseniz vay halinize :S Peki bebeklerimiz neden uyumaz? Bir sebebi var elbet!...
  4. bebeğim uyumuyor...

bebeğim uyumuyor...

slm arkadaşlar.8aylık bir oğlum var.birkaç gündür gündüzleri uyumamak için direniyor.huzursuzlanıyor sallıyorum uyutuyorum yarım saat içinde geri uyanıyor ağlayarak...gecede çok sık uyanmaya başladı.ne yapacağımı bilemiyorum.dişmi çıkarıyor diyorum ama hiçbir belirti yok.kaç saat uyuması gerek?güzel uyuması için neler yapmam gerek?bana yardımcı olun lütfen...
  5. bebeğim uyumuyor

bebeğim uyumuyor

merhabalar oğlum 5 aylık ne gece ne gündüz doğru düzgün uyumuyor gündüzleri 5-6 saat uyanık kalıp 10-15 dk uyuyor geceleri 1 saatte 20 dk bir uyanıyorkarnının tok olduğundan eminim gaz sansısıda yok bence keza gaz ilacı veriyorum yine aynı keyfi yerinde uyanıkken kendi kendine oynuyor sinirlerim iyice bozuldu dengem alt üst oldu sizce ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş