gebe
  1. azranur

azranur Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18

Bebeğim 11 aylık günde en az 3 kere kakasını yapıyor

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında azranur tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar bebeğim 11 aylık günde en az 3 kere kakasını yapıyor.dr sordum bazı bebekler kakasını günde 5 kere bile yapar 1 yaşından sonra düzelir dedi ama yinede korkuyorum kilo almamasının nedeni bu olabilir mi?

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    korkmana gerek yok bebek aldığı besinden gerekli vitamini ve besini vucut aldıktan sonra fazlası dışkı yoluna gider. bu güzel bişi çünkü kabızlık çeken bi çok bebek var. ishal gibi bi durum yoksa sorun yok. benim yeğenim senin bebeğin kadarken günde 6 defa defa çıktığı oluyodu. korkamna gerek yok

azranur bunu beğendi.
  3. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    canim metebolizmasi hizli calisiyor demekki ilerde istedigini yer ve kilo problemi olmaz.bide emziriyorsan hala ondanda olabilir

azranur bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Telas etme hic bos yere arkadasim :) benim kizim yaklasik 4 yasinda ve bildim bileli hep cok yapar kakasini. Yani bu gunde 5 d3fada olabiliyor evet. Hepte tombis tombis. Sen merak etme dönem dönem degisir bazen cok yer kilo alir bazen yemez kilo verir. Ayrica 3 defa cokta fazla degil. :)

azranur bunu beğendi.
  5. azranur

azranur Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar çok sağolun biraz olsun içim rahatladı

Bebeğim 11 aylık günde en az 3 kere kakasını yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haftada en az 2 kere balik yiyin

haftada en az 2 kere balik yiyin

Günümüzde insanların balık ile ilgili fikirleri çok uç noktalardadır. Kısaca balığı ya çok seviyoruz ya da nefret ediyoruz. Aslında balık, soframızda haftada en az 2 kez yerini alması gereken önemli besinlerden biridir. Yapılan araştırmalar, düzenli olarak balık yemenin sayısız yararı olduğunu kanıtlamıştır. Balık Yemek Neden Bu Kadar Önemli? Doğan Sağlık Grubu Beslenme ve Diyet Uzmanı...
  2. Az tükettiğimiz en yararlı 11 gıda

Az tükettiğimiz en yararlı 11 gıda

New York Times, internet sitesinde Yemekten kaçındığımız ancak sağlığa en faydalı 11 gıdayı açıkladı. Pancar: Folik asit bakımından zengindir. Kırmızı rengini veren pigmentler kansere karşı savaşır. Lahana: Kanserle savaşan enzimleri harekete geçiren “sulforaphane” isimli kimyasalı içerir. Pazı: Yapraklarında, gözleri yaşlanmanın etkilerinden koruyan karotenoid maddesi bulunur. Tarçın: Kan...
  3. Günde En Az 3 Kez Yalan Söylüyoruz

Günde En Az 3 Kez Yalan Söylüyoruz

yalan, nedir, beyaz yalan, pembe yalanlar, hakkında bilgi için yazımıza buyrun. Herkes Günde En Az 3 Kez Yalan Söylüyor! Boşu boşuna “Yalan söylemiyorum” demeyin, kandıramazsınız! ABD’de yapılan bir araştırmada yetişkinlerin günde ortalama üç kez yalan söylediği ortaya çıktı. Fox Home Entertainement’ın araştırmasına göre insanlar en çok eşlerine ya da sevgililerine yalan...
  4. 3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

Selamlar 2 aylık kızım var ve bebeğimle birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Merak ettiğim 3 aylık bebeğin gelişimi . Sanki kızım biraz iri , yaşıtlarından önde gidiyor :)
  5. kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

Selam kızlar. Ben birşey soracam. 3 aylık yeğenim var ve elime pek vermiyorlar, başını tutamazsın falan diyorlar. 3 aylık bebek kendi başını tutamaz mı acaba ?

Sayfayı Paylaş