gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim 45 günlük kanguru kullanmak istiyorum erken mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kizlar size bir sorum olcak benim kizim 45 günlük be Ben kanguru kullanmak istiyorum cok mu erken tecrubeli anneler cevap yazarsaniz sevinirim.

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    KAnguru kullanma taraftarıysanız 0 aylıktan itibaren kullanımı uygundur ancak sırt ve bel destekli olanlarından almalısınız bebeğinizin sağlığı için..

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    gonca sen kullaniyorsun degilmi canim, senin melegin 40 ciktimi?

gonca 16 bunu beğendi.
  4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    benim kızım 2 ayı geçti çok şükür ve ben kanguru değilde slingo mai tai kullanıyorum.izmirden getirtim kargoyla.kanguruyla taşımak çok zor.beli ağartıyor ve uzun süre kullanmak mümkün değil.bebeğede yazık.benim kullandığım bez seklinde ve omuzlardan belden destek alıyosun.bebekte içinde mışıl mışıl uyuyor gezerken.4 5 aylıkken sırtta da taşıyabiliyosun benim kullandığımı.ısrarla tavsiye ederim kullanmanızı.

sılam_nisa ve smiley bunu beğendi.
bebeğim 45 günlük kanguru kullanmak istiyorum erken mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanguru...

Kanguru...

İngiliz denizci kaptan James Cook, 18. yüzyılda Avustralya kıyısına adım attığında daha önce hiç görmediği bir hayvanla karşılaşır. Yanındaki yerliye hayvanın adını sorunca "Kanguru" cevabını alır. Böylece denizci, arka ayakları üstünde sıçrayarak yol alan, yavrularını karnındaki kesesinde taşıyan bu hayvanın resmini çizer. Ülkesine döndüğünde bu ilginç hayvandan bahseder ve...
  2. kanguru

kanguru

1700'lu yillarda yasayan Ingiliz Denizci James Cook, sosyete adalarini veYeni Zelanda'yi kesfedip, haritalarini cizdigi 1769 yilinda,Avustralya'nin dogu kiyilarini da ortaya cikardi. Kaptan Cook, bitkiortusunun zenginliginden oturu "Botany Bay" (botanik koyu) adini verdigikoyda , Avustralyali yerlileri ilk goren yabanci oldu. Yerlilerle el kol hareketleri ile guclukle anlasabilen...
  3. Funda Arar bebek mi istiyor

Funda Arar bebek mi istiyor

funda arar bebek yeni albüm için çalışma hazırlıkları içinde olan Funda Arar yorucu yoğun bir temponun ardından bebek müjdesimi verdi detaylar haberimizde... ÇOCUK DA YAPARIM KARİYER DE ÖNCEKİ AKŞAM 'ZAMANIN ELİ' ADLI ALBÜMÜNÜN TANITIMINI YAPAN FUNDA ARAR İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfleyen Arar, eşi Fabyo Taşel ile basının sorularını...
  4. Bebekleriniz İçin Kanguru Seçimi

Bebekleriniz İçin Kanguru Seçimi

kanguru, nasıl seçilir, kanguru seçme tüyoları, markalar, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Adını kangurulardan alan bebek taşıma yöntemi aslında yüzyıllardır kullanılan bir yöntem. Artık günümüzde çok farklı malzemelerle yapılıyor ve özellikle bebeklerin ilk aylarında anne babalara çok yardımcı oluyor. Peki, bebek taşımak için kanguru nasıl kullanılmalı? bebekleri...
  5. Günlük ped kullanmak zararlımıdır?

Günlük ped kullanmak zararlımıdır?

günlük ped kullanmanın zararları,günlük ped alırken nelere dikkat etmeli,günlük ped nasıl kullanılır,günlük ped hakkında bilgiler Günlük pedler, çoğu kadının imdadına yetişmiştir bu zamana kadar. Eğer çok fazla akıntınız varsa uzun süreli bir ped kullanamayacağınız için günlük ped kullanmanız gerekmektedir. Ama bu pedlerin değişimi de oldukça sık yapılmamalıdır. iki saat gibi bir kısa sürede...

Sayfayı Paylaş