gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim 5 aylık 4.ay aşısının yeri şimdi kızardı normal mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebeğim 5 aylık 4 ay aşısını yaptıralı yaklaşık bır ay oldu kolunda aşı yerınde kırmızılık ve sertlık var normal mı acaba.bu kadar süre sonra etkısını göstermiş olabilir mi? Bu durumu yaşayan var mı?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Koldan yapılan verem aşılarında 2 ay sonra aşı etkısını gösterebilir. Korkulcak bır durum yoktur ancak tabi ki doktorunuza danışmanız en sağlıklı bilgiyi almanızı sağlayacaktır.

bebeğim 5 aylık 4.ay aşısının yeri şimdi kızardı normal mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlarım  bebeğimin kilosu normal mi ?

Arkadaşlarım bebeğimin kilosu normal mi ?

Kızlar bebeklerimizin kilosunun ölçüldüğü yada kriter olarak kabul edilen aralıkları gösteren bir çizl ge varmı ben ay be ay çocuğumun kilosu normalmi diye kontrol etmek istiyorum. Zannedersem ben baya takıntılıyım ya :S
  2. 4 Aylık bebek gelişimi

4 Aylık bebek gelişimi

4 aylık bebek hareketleri bebeğin 4. ay gelişimi Bebeği 4 aylık olmuş olan Melek'lerimiz ve 4 aylık bebek annesi olan tüm misafirlerimiz için, 4 aylık bebeğin hareketleri hakkında bilinmeyen ya da merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar. Evet Melek'ler, 4 aylık bebek neler yapar; buyrun öğrenelim:) Güler Bacaklarında ağırlığa tahammülü artar. Siz onunla...
  3. 4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık arasında olan bebeklerinize hangi ek gıdaları yediriyorsunuz. Ben bebeğime ki şu anda 4 aylık mama ile besleniyor hangi besinleri vermeliyim. Bana bir kaç menü vermeniz mümkün mü ?
  4. Bebeğim hep uyuyor normal mi

Bebeğim hep uyuyor normal mi

İyi aksamlar 1 aylik bebegim var nerdeyse gece ve gunduz uyuyarak geciriyor 1 aylik bebegi olan anneler bu durum normalmi sizce , zorla uyandiriyorum emzirmek icin emerkende uyuyor
  5. 5 aylık kızımı oturtmam zarar verir mi?

5 aylık kızımı oturtmam zarar verir mi?

slm hanımlar kızm 5 aylık kucaqmda oturtyrm bi zararı olurmu? bide saqa sola dönemiyr yuwarlanmyr dha erken mi acaba? şimdidn teşekkrler !

Sayfayı Paylaş