gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebegim agzina eline verdigim yiycekleri sokmuyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebeğim 10 aylik eline verdiğim yiyeceklerin hiç birini ağzına sokmuyor emzikte dahil. Sizce bu normalmi

bebegim agzina eline verdigim yiycekleri sokmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. agzınızı kapatamayacaksınız

agzınızı kapatamayacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Pkk'ya Verdigimiz ilk Sehit

Pkk'ya Verdigimiz ilk Sehit

Yıllardan 1984. Günlerden Ağustos'un 15'i... Saat 21.30 suları... Kavurucu sıcaklık, ayaza dönmüş... Gecenin karanlığı örtmeye başlamış ortalığı, usul usul... Tok vuruşlar yırtıyor geceyi aniden, peş peşe... Kalleş "Kaleş" sesi duyuyor memleket, tarihinde ilk kez. Eruh basılıyor... Bölücü örgütün ilk silahlı saldırısıdır bu. Milat... "Kim yaptı?" desek, herkes PKK...
  3. Yiyceklerin İngilizce Anlamları

Yiyceklerin İngilizce Anlamları

ingilizce sebzeler ve anlamları ingilizce sebzeler ve türkçeleri yemekler anlamları yemeklerin ingilizcesi yemekler türkçeleri Yiyceklerin İngilizce Anlamları.... Apple = Elma Arthichoke = Enginar Banana = Muz Blackberry = Böğürtlen Black Pepper = Karabiber Bread = Ekmek Broad Bean, Faba Bean= Bakla Cabbage = Lahana Carob, Harnup= Keçiboynuzu Carrot = Havuç Cauliflower = Karnıbahar Celery,...
  4. bebegimi kaybettım......

bebegimi kaybettım......

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı...

Sayfayı Paylaş