gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ya 41+3 günlük hamişim ama bebeğimden daha ses seda yok acaba tehlikeli bir durum mu bu. Suni sancı vs yaptırsam ne olur. Bunu yaşayan oldu mu ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bunu bizzat ben yaşadım. :) Bebekler ne kadar uzun süre anne karnında kalırlarsa onların gelişimi açısından o kadar faydalı olur. Eğer doktor kontrolündeyseniz doktorunuz bu zamanlarınızda sizi 2 günde bir makinaya bağlayarak bebeğin gelişimini gözlemleyecek, zamanı geldiğinde hala doğum belirtileriniz yoksa sizi sezaryene alacaktır. Suni sancıya da siz değil gerekirse doktorunuz karar verecektir ki, hiç doğum belirtiniz yokken size suni sancı vermezler. Eğer doktor kontrolünde değilseniz acilen bir sağlık kuruluşuna gidip bir jinekologtan yardım almalısınız. Allah kurtarsın :)

bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. <3 Liseli_Kiz'dan Gül Kokulu Bir Günlük <3

<3 Liseli_Kiz'dan Gül Kokulu Bir Günlük <3

Selam !! Ben Pelin. Ve bu da benim günlüğüm. Yani her gün başımdan geçen olayları yazacağım. Şimdilik bye !
  2. Hamiş günlüğü

Hamiş günlüğü

Yapımı çok kolay ve zevkli, yapanı da, hediye edilen kişiyide mutlu eden ....... Malzemeler : 1 ajanda silikon tabancası 4 adet düğme 4 adet boncuk bir adet hayvan figürü nakış ipi kaplamak için kumaş Yapılışı: Kumaşı serip ajandayı kaplayacağınız şekilde kesin. Aynı defter kaplamak gibi. Daha sonra silikon tabancanız ile yapıştırarak kaplayın. Kapak üst ve alt kenarlarını nakış ipinizle...
  3. Bir bebeğin günlüğü

Bir bebeğin günlüğü

BEBEĞİN GÜNLÜĞÜ.... ‎5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu ......henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekl...eri seveceğim. 19 Ekim: Biraz büyüdüm....
  4. Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam

Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam

Kızlar yumurta son derece önemli ama benim bebeğim bir türlü yumurta yemiyor ağzında geveleyip duruyor. Hani büyük insanlarda bazen yumurtanın o sarısından ( bu arada yumurta kaynamış kızlar ) nefret ederler. Ama bebeğim yemeli tavsiyeniz var mı ?
  5. Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

Kızlar bana gaz çıkartma yöntemlerinden bahseder misiniz. Sizler bebeğinizin gazını nasıl çıkartıyorksunuz. Ben bir türlü çıkartmayı başaramıyorum. İlk çocuğum olduğu iin biraz tecrübesizlik var açıkçası lütfen yardımınıza ihtiyacım var.

Sayfayı Paylaş