gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğim bir türlü emmiyor daha 2.5 aylık yardımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebeğim gözümün nuru daha 2.5 aylık ve memeyi reddediyor.Ne yapacağım şaşaırdım.Üstelik meme uçlarım feci derecede yara, canım çıkıyor ama emzirmeye çalışıyorum, en fazla 2-3 dk alıyor sonra ağlıyor istemiyor, ne olacak böyle ? :(((

Bebeğim bir türlü emmiyor daha 2.5 aylık yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Macaristan'a 2.5 milyar Euro daha

Macaristan'a 2.5 milyar Euro daha

IMF, Macaristan'a verdiği 12.3 milyar Euro'luk kredi diliminin ikinci bölümünü de serbest bırakıyor. Macaristan Maliye Bakanlığı ve IMF yetkilileri Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de konuyla ilgili toplantı yaptılar. Yapılan toplantının ardından açıklamada bulunan IMF yetkilileri, Macaristan'ın IMF'nin tüm isteklerini yerine getirdiğini, Macaristan'a taraflarından verilen kredilerin gerektiği...
  2. Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam

Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam

Kızlar yumurta son derece önemli ama benim bebeğim bir türlü yumurta yemiyor ağzında geveleyip duruyor. Hani büyük insanlarda bazen yumurtanın o sarısından ( bu arada yumurta kaynamış kızlar ) nefret ederler. Ama bebeğim yemeli tavsiyeniz var mı ?
  3. Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

Kızlar bana gaz çıkartma yöntemlerinden bahseder misiniz. Sizler bebeğinizin gazını nasıl çıkartıyorksunuz. Ben bir türlü çıkartmayı başaramıyorum. İlk çocuğum olduğu iin biraz tecrübesizlik var açıkçası lütfen yardımınıza ihtiyacım var.
  4. Bebeğim Emmiyor Ne Yapmalıyım?

Bebeğim Emmiyor Ne Yapmalıyım?

bebeğim emmiyor bebeğim emmek istemiyor bebeğim emmek istemiyor ne yapmalıyım Bebeklerimizi büyütürken zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşırız melekler :) Çocuk doktoruyla iletişim halinde olarak rahatlıkla atlatacağımız bu dönemde bebeklerimiz bazen meme emmeyi bırakabilir. Bu elbette ki müdahale gerektiren önemli bir sorundur. Öncelikli olarak bebeğin emmeyi bırakmasının nedenlerini...
  5. arkadaslar ben bir düsük yaptım ve simdi 2.5 aylık hamişim

arkadaslar ben bir düsük yaptım ve simdi 2.5 aylık hamişim

acaba ilişkiye girsem birsey olur mu ? Yani bilen arkadaşlarım yazarsa sevinirim. nelere dikkat etmem gerekiyor. Şimdiden teşekkür ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş