gebe
  1. dilaraaammm

dilaraaammm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bebeğim doğmuyooooooooooooo:)

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında dilaraaammm tarafından paylaşıldı.

meraba arkadaşlar şuan 37 haftalık hamileyim ama 35 haftadan itibaren 2cm açılmam var doktor hareket etmememi söledi biz sabırsızlıkla bebeği beklioruz ama doğmaya nieti yok bide bebiişim 2 haftadır kilosunu koruyo bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim:)

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar :)
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun da, ne aceleniz var :) Acele etmeyin demek ki yerinden gayet memnum. Üzmeyin bebişimizi. Üzerine fazla gitmeyin. Yatın bi kaç hafta dinlenin.O çıkmak istediğinde ve süresi geldiğinde çıkar elbet :D:D

3. dilaraaammm

dilaraaammm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim admincim:) yaklaşık 3 haftadır yatıorum sadece tedirginim kırk haftaya kadar doğmaz die aslında çok sabırsızız :) doğrusu bu acaba kaç haftada doğar bide kız duyduğuma göre daha erken doğuyomuş doğrumu

4. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence dogmaması ıcın dua etmelısın dogsun dıyecegıne :)
    erken dogan cocuklarda solunum yetersızlıgı oluyor
    benım doktorum 39 +4 te bıle almıyorduda zar zor ıkna ettım
    hersey zamanında olucak az sabret :)
    bende senın gıbıydım bır an once dogsun dıyordum ama sımdı ıyıkıde erken dogmamıs ya bırsey olsaydı dıyorum

5. dilaraaammm

dilaraaammm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın canımmm işte napcan heycandan bebişin sağlığını unutuoruz :D

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Allah öyle güzel bir sistem kurmuş ki onun orda keyfi yerindendir merak etmeyin, vakti saati dolunca kucağınızı dolduruverir :)

bebeğim doğmuyooooooooooooo:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bebek,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

bebeklere yazılan sözler bebeğe yazılan sözler bebeğe yazılmış :cry:Genç kadın, bebeğin güzelliği karşısında büyülenmiş gibiydi. Kıvırcık sarı saçları, iri mavi gözleri, kalkık bir burun ve küçük kırmızı dudaklarıyla bir kartpostalı andıran bebek, kadının şimdiye kadar gördüğü en cana yakın kız çocuğuydu. Onun ipek yanaklarını daya doya öpmek ve cennet kokusunu içine çekmek için...
  2. bebek cinsiyeti

bebek cinsiyeti

dogum tarihim: 15.07.1981 son regl tarihim: 10.12.2010 buna göre bebeğimin cinsiyeti nedir?
  3. bebeğim olmuyor :(

bebeğim olmuyor :(

ahh ahhh bebeğim olmuyır 4 yıl oldu aşılamalar yaptık gene olmadı artık bebeğim hiç olmayacakmış gibi hissediyorum çok kötü hissediyırum eşime babalığı tattıramamak çok kötü bebeği olanlara çok imreniyorum ne güzel evlatları var ben benim gibi içi yananları Rabbim görsün nolur dua edin
  4. Bebek

Bebek

Kızlar hangi bebek telsizi ve süt sağma markalarını önerirsiniz :) ?

Sayfayı Paylaş