gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğim Emmiyor Kafayı sıyırmak üzereyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam benim 3 ay 7 günlük bir oğlum var geçen ay sadece 200 gıram alınca doktora gitmek zorunda kaldım. İnanılmaz üzgünüm, bebişim nasıl olur da beni emmez ve doktor tavsiyesi ile de yaklaşık 10 gündür meme yerine mama vermeye başladım. Mamayı cork cork emen eşşoğlusu memeyi verdiğim zaman bas bas bağırıyor. Bu duruma çok üzülüyorum. Taktiğiniz varmı nasıl emzirmeliyim bebeğimi :S :(

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz öncelikle sakin olun sinirlenmeyinn paniklerseniz hiç emmez bebeğiniz meme emmeyen bebekler çok sorun ve stres yapar anneleri için o yüzden sizi bir anne olarak çok iyi anlıyorum:)

memeyi red eden bebek gerçekten zor bebektir alalh kolaylık versin size aşağıdaki linkimizden fikir alabilirsiniz

Bebeğim Emmiyor

sevgiyle kalın

Bebeğim Emmiyor Kafayı sıyırmak üzereyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kafayı yemek üzereyim

kafayı yemek üzereyim

Slm arkadaşlar ilk öncelikle kafayı yemek üzereyim benim adetim normalde 20 veya 22 si dir 19 adet oldum kanım sugibi geliyordu lavaboda oturunca bugün adetimin 3 günü kanım pıhtılaşmış KAHVE RENGİ ve kanım akıyor ama cok deyil bu sizce üstünemi görüyom yoksa intihapmıdır bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  2. Bebeğim Emmiyor Göğsümü Emmeyi Reddediyor!

Bebeğim Emmiyor Göğsümü Emmeyi Reddediyor!

bebeğim emmiyor, emmeyi reddediyor, bebek beslenmesi, meme, ne yapmalıyım, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yeni doğum yaptınız.Bebeğinizi size getirdiler,kerata bir türlü emmiyor.Alışacak dediler,götürdüler,muhtemelen biraz mamayla beslediler ki siz dinlenesiniz.Hastaneden çıktınız,eve gittiniz.Ama bebeğiniz hala emmiyor,memeyi reddediyor,ağlıyor.Ya da...
  3. Bebeğim emmiyor emerken ağlıyor emmekte istemiyor ne yapmalıyım.

Bebeğim emmiyor emerken ağlıyor emmekte istemiyor ne yapmalıyım.

Kızlar bebeğim bir türlü emmiyor ve emmek istemiyor. Emerkende bebeğim sürekli ağlıyor. Emzik verdiğimde onuda atıyor. Bu durumda olsaydınız sizler ne yapardınız. Ben ne yapmlıyım?
  4. Bebeğim Emmiyor Ne Yapmalıyım?

Bebeğim Emmiyor Ne Yapmalıyım?

bebeğim emmiyor bebeğim emmek istemiyor bebeğim emmek istemiyor ne yapmalıyım Bebeklerimizi büyütürken zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşırız melekler :) Çocuk doktoruyla iletişim halinde olarak rahatlıkla atlatacağımız bu dönemde bebeklerimiz bazen meme emmeyi bırakabilir. Bu elbette ki müdahale gerektiren önemli bir sorundur. Öncelikli olarak bebeğin emmeyi bırakmasının nedenlerini...
  5. kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

merhaba hocam ben 17 yaşındayım ve konjenital adrenal hiperplazi hastasıyım doktorum bana yasmin ilacını verdi adet düzensizliğim için ve onu kullandıktan sonra 52 gün adetolmadım sonrada oldum ve 15 gün falan sürdü bende bi kadın doğuma gittim kendi doktoruma gidemedim kadın doğum doktoruna gittim doktorda bana adetim devam ediyor diye gebelik testti yaptırmış ve test sonucu pozitif çıktı...

Sayfayı Paylaş