gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

BebeĞİm Gel Artik

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gel artık bebeğim bebeğim gel artık [​IMG]
    Meleklerim benim de bebeğim olmuyor,çok uzun bir bekleyişteyim inşallah en kısa zamanda bebeğime kavuşurum.

içim yanıyor içim
    bu hayat ne biçim
    kaç yıl oldu gelmedin
    gelsene artık bebeciğim​

Son düzenleme: 1 Nisan 2008
  2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: BebeĞİm Gel Artik
    canım benim sakın ama sakın umudunuzu yitirmeyin.insanı en son terkeden şey umut olmalı..doktora göründünüzmü sonuçlar ne çıktı bulmuyorum ama Allah öyle büyükki doktorların bile bazen umudunu kaybettiği kişilerin çocukları olduğunu duydum ben..yüce rabbim en kısa zamanda sen ve senin gibi bebiş isteyenlerin dualarını kabul eder inşallah..herşeyin hayırlısı canım ...yeni yılda tüm bebiş isteyen arkadaşlarıma minik melekler diliyorum Allah gönlünüze göre versin canım(amin)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

çıkmamış candan umut kesilmez rabbim o kadar büyüktür ki ona açılan elleri hiç bir zaman boş çevirmez ama zamanı vardır sen rabbimden iste ve inan ki zamanı geldiğinde bebişini kucağına alacaksın.
    ve şunuda unutma senin gibi babiş hayali kuran bir çok insan var ve bunlardan bazıları umutlarını tam kesecekken bir mucizeyle karşılaşıyor dilerim ki sende o mucizelerin insanı olursun en kısa zamanda :amen:

4. Ayse&serkan

Ayse&serkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çİtos Canim Umarim En Kisa Zamanda BebİŞİnİz Olur.. Doktora Falan Gİttİnİzİ. Bİzİm De Olmuoo BebİŞİmİz. Ama Ben Daha 1,5 Yillik Evlİyİm.allahim İsteyen Herkese Versİn Herkese Oo Annelİk Babalik Duygusunu Tatdirsin... Offffff Offf :(:(

5. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Canim benim yeni yil icin sana en büyük dilegim bir BEBEGININ olmasi canimmm...
    Allahdan umut kesilmez canim, dualarim herzaman seninle olacak....

6. nazlıcan

nazlıcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım bu durumuna çok üzüldüm ama ALLAH dan ümit kesilmez.benim eltiminde bebegi olmuyordu ameliyat oldu 2 kere tüp bebek denemesi yine olmadı artık bütün ümidini kaybetti ve 18 yıl ugraştı tedavilerle ve artık evlatlık almayı düşünüyorlardı ve eltim hiç tedavi görmedigi halde bir mucize oldu ve hamile kaldı artık o kadar ümüdini yitirmişki menopoza girdim sanmış ve doktora gidiyor 4 aylık hamile oldugu söyleniyor dünyalar onun oluyor.diyecegim şu sakın ne olursa olsun ümidini kaybetme herşeyin zamanı var ALLAH dan ümit kesilmez umarım en yakın zamanda bebegini sende alırsın kucagına

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Meleklerim sağolun yanımda olduğunuz için evet tüp bebek yaptım lapraskopi oldum yinede olmadı tüplerim kanallarım tıkalı yapışıklıkta var ve yumurta rezervinde azalma var normal yolla olmayacağını doktorlar söylüyo anca tüp bebek diyolar yaza bir daha deniyecem inşallah olur sizin gibi iyi insanların yanımda olması inanın bana beni çok mutlu ediyor gerçekten hepinizi öpüyorum allah kimin gönlünde ne arzusu varsa versin sizi çok seviyorum meleklerim

8. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

oy oy oy kıyamam sana.ablamında bir oğlu oda tüp bebek.moralini iyi tut

9. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

BİRTANEM, Rabbim dualarını ve senin için ettiğimiz duaları kabul etsin ve nur topu gibi çocukların olsun canım benim.Tüp bebek [​IMG]yöntemini denediniz mi?

10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım benim. dualarım seninle canım ne desem özlemin azalmıcak bu yüzden senin için hem bebek hemde sabır diliycem bi tanem. üzmemeya çalış kendini.

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

çitosum allah başka dert vermesın canım bızler bende 2.5 sene oldu ama daha bışey yok benımde eşimde problem var.bizede tüp bebek dendı yazı beklıyoruz artık. canım ne kadar zor bı durum olduğunu çok ıyı bılıyorum ama sabırlı olmamız gerekıyor , kendımızı uzmemelıyız , çok kafaya takıncada olmuyor ,inanmak gerekıyor once.ben bılmıyordum canım bebeğinin olmadığını bundan sonra senın içinde dua edecem.allahım inş bızlerede bebek verecek bizde yaşıcaz canım o duyguları.inş bu seferkı denemenızde olur canım.üzme kendını

12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

çok teşekkür ederim canım bu güzel düşünce ve dilekleriniz için.tabi herşeyden önce cenabı allah her şeyin hayırlısını versin evladında.karemelcim seninde en kısa zamanda olur inşallah canımm tedavilerinizde geç kalmayınn hayıt meyvası diye bir bitki var hem bayanlar için hem erkekler için hormon düzenleyici ben alternatif tıp bölümüne açmıştım bu bitkinin özelliklerini ordan okuyabilirsin canım

13. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

allahım tüm olmayanlara versin inşallah o duyguları yaşarsınız sizin için dua edicem allah hayırlısı nı versin sizi çok seviyom olmamasıda hayatın sonu değil

14. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

canim arkadasim
    allah büyüktür canimm,
    sen sakin üzlme umutunu yitirmee,,duani et inan olacak ins
    derdi veren rabbim dermanida veriyor belki bir imtihan da da olabilirsin oyuzden sabret canimm
    sakin isyanda bulunmaa,oguzel yüzünun guleceginden eminimm,dualarim seninle canim kardesimm

15. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım benim dualarım seninle inşallah en yakın zamanda anne olursun üzme kendini allahım her isteye verir insallah

BebeĞİm Gel Artik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akupunktur  artik tüp bebek tedavisinde

akupunktur artik tüp bebek tedavisinde

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Ayşe Bilgihan, akupunkturun tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olmak isteyen kadınların başarı şansını artırdığını ifade ederek, ''Bilimsel çalışmaların sonuçlarına göre akupunktur tedavisinin erkeklerde sperm sayı ve hareketliliğini artırdığı, kadınlarda ise yumurtaların olgunlaşmasına destek olup rahim...
  2. Artik gelini öpebilirsin

Artik gelini öpebilirsin

Gelini öpebilirsiniz... - öpecem tabii, bi sürü masraf yaptım. - gelini öpebilirsiniz ! - biliyorum... - öpebilirsiniz gelini ! - bırak abi, şımarmasın şimdi... - evet ben de şişli belediyesinin bana verdiği yetki ile sizi karı koca ilan ediyorum, bu arada abla da çok güzelmiş sen öpmiyeceksen ben öpebilirmiyim? - hoşt sapık -gelini opebilir miyim? -dur daha bitmedi... -pardon.....
  3. Bebek yapma vaktiniz geldi!!

Bebek yapma vaktiniz geldi!!

doğum yaptırma oyunları doğum yaptırma oyunu hamile yapma oyunları bebek yapma 18 Önce kariyer yapayım sonra çocuğa bakarım düşüncesiyle hareket ederseniz sonunda geç kalabilirsiniz.Geç kalmayın.Sonra üzülen siz olursunuz.Buyrunuz. Günümüz kadını artık geç doğum yapıyor. Önce kariyer sahibi olmak sağlıklı bir ilişki oluşturmak gelecek için ekonomik güvence sağlamak gibi nedenlerden...
  4. bebek bekliyorum biranönce gelsin

bebek bekliyorum biranönce gelsin

gelsende kavuşsak artık hayatımın bebeği..
  5. Sensiz dakikalar bile iskence bitanem... ne olur gel artik

Sensiz dakikalar bile iskence bitanem... ne olur gel artik

meleklerim benim esim, bitanem, canimin ici, herseyim benden tam 2000km uzakta yasiyor. Ondan ayrilali bir hafta bile olmadi... onsuzluk o kadar zorki anlatamam sirf o gittikten sonra yine aglama krizlerine gireyim diye evin düzenini mobilyalarin yerlerini deyistirdim, mesgul olayim cok yorulayim sonrada uyuyup kalayim diye... Ama icimde hep bir sIkIntI var.... onsuzluk zoruma gidiyor. Yarim...

Sayfayı Paylaş