BebeĞİm Gel Artik

Ce: BebeĞİm Gel Artik

çitosum allah başka dert vermesın canım bızler bende 2.5 sene oldu ama daha bışey yok benımde eşimde problem var.bizede tüp bebek dendı yazı beklıyoruz artık. canım ne kadar zor bı durum olduğunu çok ıyı bılıyorum ama sabırlı olmamız gerekıyor , kendımızı uzmemelıyız , çok kafaya takıncada olmuyor ,inanmak gerekıyor once.ben bılmıyordum canım bebeğinin olmadığını bundan sonra senın içinde dua edecem.allahım inş bızlerede bebek verecek bizde yaşıcaz canım o duyguları.inş bu seferkı denemenızde olur canım.üzme kendını

çok teşekkür ederim canım bu güzel düşünce ve dilekleriniz için.tabi herşeyden önce cenabı allah her şeyin hayırlısını versin evladında.karemelcim seninde en kısa zamanda olur inşallah canımm tedavilerinizde geç kalmayınn hayıt meyvası diye bir bitki var hem bayanlar için hem erkekler için hormon düzenleyici ben alternatif tıp bölümüne açmıştım bu bitkinin özelliklerini ordan okuyabilirsin canım

allahım tüm olmayanlara versin inşallah o duyguları yaşarsınız sizin için dua edicem allah hayırlısı nı versin sizi çok seviyom olmamasıda hayatın sonu değil

canim arkadasim
allah büyüktür canimm,
sen sakin üzlme umutunu yitirmee,,duani et inan olacak ins
derdi veren rabbim dermanida veriyor belki bir imtihan da da olabilirsin oyuzden sabret canimm
sakin isyanda bulunmaa,oguzel yüzünun guleceginden eminimm,dualarim seninle canim kardesimm

canım benim dualarım seninle inşallah en yakın zamanda anne olursun üzme kendini allahım her isteye verir insallah

yaa çok üzüldüm ama tıp çok ilerde cnm bnmde karşı komuşumun 13 sene çocuğu olmuyorlardı ama bn hep derdim m.abla bn burdan taşınmadan senn çocuğun olacak derdim nitekim de geçen sene çook iyi bir prof.la karşılaştılar ve tüp bebek yöntemiyle ikiz kızları oldu
yüce rabbim de sana inşallah güzel bir bebek nasip eder
etmesede üzülme
herzmn dualrım sennle olacak

Canim Benİm Allahim İnŞallah Sana En Kisa Zamanda En GÜzel Anneolmayi Nasİp Eder HerŞeyİn Hayirlisi Sakin İsyan Etme Ve ÜzÜlme..hep Dua Et Allaha SiĞin..en GÜzelİnİ Nasİp Eder İnan..

canım benim dualarımız seninle inşallah bebişin şuan ruhlar aleminde dünyaya gelmek için rabbimin iznini bekliyordur canım sabret bu sana verilmiş bir imtihan seni çok iyi anlıyorum Allah sesini en yakın zamanda duysun inşallah güzel arkadaşım benim:g102::e112::hug:

Cevap: Ce: BebeĞİm Gel Artik

allahtan umut kesilmez canım bizim bi komşu vardı dört senedir çocuğu olmuyordu ama rabbim verdi allaha şükür o yüzden umutlarını yitirme herşey istediğin gibi olur inşallah canım

Cevap: BebeĞİm Gel Artik

benimde olmuyo bebegim.senelerdir ugraşıyoruz.artık beklemekten.özlemekten çok yoruldum.umudumu yitirmek istemiyom ama....umutta kalmadı...ben heralde yaşlandıgımda bayramda elimi öpmeye gelen bi evladım olmayacak........:cry:

Geri