gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Bebeğim gitti benden...

Konu, 'Gebelik' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

Meleklerim size çok kötü bi haberim var.Gerçi MEVLAM bilir kötü mi iyi mi ama bnm için üzücüydü en azından.Pazartesi günü bebeğimi 8 haftalıkken kaybettimi öğrendim dün kürtajla aldılar meleğimi,annesine şefaat etmek için cennete gitti yavrum.Öldğünü öğrendiğim günün sabahı rüyamda görmüştm benden gittiğini ama yapıcak bişe yok TEVEKKÜL ALLAH!!Rabbim yeniden bebek nasip eder inşallah bu aralar duaya ihtiyacım var.Rabbim hamile olan bütün arkadaşların bebeklerini bağışlasın..Umarım hayırlı ve güzel bi zamanda sağlıklı bi şekilde yeniden meleğime kavuşurum..Kürtaj sonrası ne zaman çocuğum olmalı ne zman uygun bilemem ama umarım RABBİM kimselere yaşatmaz,RABBİM bebeğini kaybedenlere ve bana sağlıklı ve hayırlı bi bebek nasip etsin inşallah..[​IMG]

LALEZAR, 19bjk03, mrs m. ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    canim ben ya nasil üzüldüm simdi, hakinda hayirlis olsun bebegim demeki suanlik senin icin hayirli degilmis. en yakin zamanda insalla mutlu hamislik haberlerini alirim:(

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy canımm benimmm yaaaa şimdi okudum bende ama eminimki rabbim hayırlısını vermiştir. belki doğuduğunda da yaşamayabilirdi yada sakat doğabilirdi. o yüzden üzülme. daha çok gençsin rabbim inşallah tekrar annalik duygusunu tatmanı nasip edecektir sana.
    hayırlısı buymuş demekki die düşün. dualarım senle canım arkadaşım benimmm. sıkma tatlı canını. inşallah en yakın zamanda tekrar müjdeli haber verirsin bize :kiss:

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Herşeyde vardır canım bir hayır bak ne güzel demişsin öbür tarafta şefaatçin olcak yavrun..
    Allah sana ve eşine uzun ömürler versin yeni doğacak çocuğuna sıhhat ihsan eğlesin.

orjinal-catlaq bunu beğendi.
  5. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    ahh canımm yaa şimdi gördüm, çok üzüldüm Allah sabır versin.. kolay değil ama hayırlısı.. inş en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın vee bebeğin sana sımsıkı tutunur, Allahım o zaman sana da annelik duygusunu nasip etsin canım benim..

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Canım geçmiş olsun rabbim sabır versin...Demekki hakkında hayırlısı buymuş...
    İnşallah en kısa zamanda yeniden bize hamiş haberlerini verirsin

7. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    kuzum hakkında hayırlısı böylemıs onun burda yanı bu dunyada yıyecek ekmegı yokmus annesı uzulme onlar cennete beklıyor bizi RABBIM EN KISA ZAMANDA NASIP EDER INSALLAH HICC CANINI SIKMA TAMAMMI

8. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    canım benim cok üzüldüm gecmiş olsun herseyde vardır hayır deyip tevekkül etmek lazım seni en iyi anlayanlardan biride benimdir herhalde aynı seyi 2 kere bende yasadım cok zor bi durum rabbim aynı acıyı bi daha yasatmasın.ben inanıyorum rabbim en kısa zamanda sanada evlat sevgisini tattıracak kendine iyibak canım...

9. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Canim benim Cok uzuldum ama cok dogru soylemis arkadaslarda sen de hayirlisi boyleymis. Tekrardan olur ins. Rabbim hayirlisini versin hakkimizda. sen uzme kendini opuyorum seni

10. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok üzüldüm ya Allah sabır versin sana şefaatçi olcak bir meleğin oldu.en kısa zamanda bir bebiş daha nasip etsin inşallah

11. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım cok üzüldüm emin ol şuan gözlerim doldu :grev: Rabbim işallah en hayırlı zamnda sana yine nasip eder üzme sakın kendini oo cenette seni beklior emin oll bundan annesini beklicemm unutmaki gidicegimiz yer orasıdır asıl gercek yer orası sakın üzülme sakın kıyamm sana canımm rabbim bana vermesin sana versin bitanemmm :(:(

12. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Caniimm :/
    Üzülmee
    Hayirlisi buymus demekki..
    Gülüm cok Dua et.. Bende üzüldüm simdi ama Peygamber efendimiz (SAV) şöyle dua ederdi:
    (Ya Rabbi, bana öyle yakîn ver ki, musibetler bana kolay gelsin!)
    Ne mutlu, çocuğu ölüp de, sabreden ana-babaya...
    Bebegin sana Sefaatci olacak diyer tarafdaa :/
    Üzme tatli canini yaa Yine olur insALLAH.

19bjk03 ve orjinal-catlaq bunu beğendi.
  13. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Hepnize çok teşekkür ederim kızlar,hamilelik haberini ilk defa burda yazmıştım.Sizle beraber öğrenmiştim hatta hamile olduğumu.Beraber beklemiştik bazı arkadaşlarla test sonucunu ama sevincim fazla sürmedi.Yine de hamd olsun.Doğsa demek hayırsz ya da yaşamla bağdaşmayan ya da bnm üzülceğim şekilde uzuvları olucaktı,sendromlu olucaktı faln falan.Kendimi böle teselli ediyorum.RABBİM demek benm üzülmemi istmedi.Hatta bana bi şefaatçi nasip etti.Benm meleğim kardeşine dua edicek inşallah,kardeşi gelsin annesinin önce göbüşü sonra kucağı boş kalmasın diye RABBİMDEN isteyecek kuzum.Gerçektende çok zor bi durum doktorun o anda kalbi atmıyo diye sölemesi.Ben kendimi rüyadayım zannettim bi an uyanıcam geçicek ya da doktor şaka yapıyo zannettim ama tamamen gerçekti.Hayat böle bişe işte.Napalım bizde artık sağlıklı,hayırlı,imanlı bi evlat için dua ediyoruz ailece..RABBİM bir daha yaşatmasın en uygun zamanda en hayırlı zamnda versn ikinci meleğimi.Kimsenin kucağı boş kalmasın meleklerimiz gelsin.Hamiş olanlarda kendisine dikkat etsin bebeklerinize de ii bakın emi??yoksa bozuşuruz heee:sinir: :sinir:Rabbim korusun meleklerinizi hamiş arkadaşlarım canlarm benm.Neyse bu kadar yeter heralde.Ben ağlamak sızlanmak yerine böyle yazmayı tercih ediyorum.GÖRELİM MEVLAM NEYLER,NEYLERSE GÜZEL EYLER...

aysegül87 ve orjinal-catlaq bunu beğendi.
  14. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Anammm kuzum öle deme cnm RABBİM hayırlı bi şekilde bana da versn sana da versn de...Üzülmemek lazım,emanet MEVLAMIN.Alan da O veren de O.Dua edelim ki Yaradan hayırlısı ile "OL" desin de olsun...

15. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    oy kurban olurum kıyamm ben sana oyy ölürüm canım üzülme tamm mı bitanem benim bizler senin yanındayız dualrımız seninle ::grev: aklımdasın hiç cıkmıyon canımm hiçç

Bebeğim gitti benden... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Git...Benden uzak bir yere git...

Git...Benden uzak bir yere git...

Git... Benden uzak bir yere git... Acı veremeyeceğin , acı çekemeyeceğim bir yere... Git... Git ki bitsin bu işkence... Biteceğini de sanmıyorum ya neyse... Ben mi gitmeliyim yoksa... Senden az , sensizlikten çok alıp yanıma... Bir başka şehire mesela... Var mıdır senin olmadığın bir şehir... Var mıdır seni hatırlatmayacak bir an... Sanmam... Sen içimde oldukça sensizlik...
  2. Sen benden gittin gideli...

Sen benden gittin gideli...

Seni seviyorum…adim gibi…yüregim gibi…tarihim gibi…ismini isimsiz duvarlara yaziyorum…kimsenin bilmedigi sarkilarda agliyorum…tarih yaziyorum al yazmalim…sen dagdaki kartali sevdin sana güvercin oldugumu nasil söylerdim…sen büyükdün, büyük sehirin insaniydin…sana büyük kocaman sözler etmem gerekliydi ama hic birni edemedim…dedim ya seni seviyorum…seni sevmeme neden olan birsey var…bilmiyorum...

Sayfayı Paylaş