gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğim hep emmek istiyor biberon almıyor.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim sorunum bebeğimin sürekli emmek istemesi 2 aylık bir kızım var adı tuğçe. İstiyor ki sürekli meme ağzında olsun bir türlü durduramıyorum. Aslında meme ağzında ama emmiyorda acıkınca emiyor ama dediğim gibi meme hep ağzımda olsun istiyor. Biberon veriyorum onuda almıyor. Şaşırdım kaldım ya ne uyku ne bişey bana lütfen destek olun lütfen ama fikirlerinize ihtiyacım var

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bebeğiniz daha çok küçük.Uzun süre emmek onu çok yorduğu için kısa aralıklarla sık sık emmek isteyecektir,bu gayet doğal,zamanla emme süresi uzayıp karnı doydukça herşey düzene girecektir.Sakın bu kadar emmeye sütüm yetmiyor mu acaba diye endişelenmeyin.Unutmayın ki bebek anneyi sevgi almak için de emer.. :tik:

Bebeğim hep emmek istiyor biberon almıyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğiniz Emmek İstemiyorsa

Bebeğiniz Emmek İstemiyorsa

Daha önce rahatlıkla emen bebeğiniz birden emmek istemiyorsa sakın telaşa kapılmayın.Bebeğinizin sütten kesildiğini düşünerek, ek gıdalara geçmeyi ya da daha miktarını arttırmayı düşünmeyin.Çünkü sütten kesilme zamanı gelmiş bebek, birden bire emmeyi bırakmaz.Üstelik emmenin tadına varmış bir bebeğin annelerin uzun uğraşları sonunda emmeyi bıraktığını aklınızdan çıkarmayın.Bebeğinizin bu...
  2. Bebeğinizin Emmek İstemediğinimi Düşünüyorsunuz?

Bebeğinizin Emmek İstemediğinimi Düşünüyorsunuz?

Bebeğiniz ilk doğduğunda nasıl emdiğini hatırlayın. Tamamen memeye odaklanmış, gözler kapalı, yumruklar sıkılı kendinden geçmiş bir şekilde meme emerler. Sanırsınız ki top patlasa duymayacaklar. Ancak bir süre sonra bu resim tamamen ya da kısmen değişebilir. 4. ayda bebekler artık emmede ustalaşmıştırlar ve beslenirken o kadar da dikkat kesilmeye ihtiyaçları yoktur. Artık daha fazla şeyle...
  3. Bebeklerde diş çürüğü-Biberon Çürüğü

Bebeklerde diş çürüğü-Biberon Çürüğü

bebeklerde diş çıkarma oyunları bebeklerde diş çıkarma oyunu lekeleri lekesi çocuklarda lekeleri Bebeklerde meydana gelen çürüklerin tedavisi çok güç olduğundan, koruyucu önlemlerin erken dönemde alınması gerekir. Bebeklerde bazen dişlerin üzerinde sürer sürmez kahverengi lekeler oluştuğu ya da bu dişlerin kırılıp döküldüğü gözlenir. Aslında bu lekeler diş çürükleridir ve dişler de çürük...
  4. Bebekler Yeterli Kadar Süt Almıyor !!!!

Bebekler Yeterli Kadar Süt Almıyor !!!!

Bebekler Yeterli Miktarda Süt Almıyor Anneler özellikle altıncı aydan sonra bebeklerine verdikleri süt miktarını bilemiyorlar. Anneler arasında yapılan birbirinden bağımsız iki çalışma sonucuna göre anneler özellikle altıncı aydan sonra bebeklerine verdikleri süt miktarını bilemiyorlar. Doktorlar aracılığıyla annelere verilen anne sütü pompası ve anne sütü miktarı ölçümleme anketi ve...
  5. Bebeğimi biberona nasıl alıştırabilirim?

Bebeğimi biberona nasıl alıştırabilirim?

bebekler biberona nasıl alışır,bebeklerde biberon tutma ,bebeği biberona kolay nasıl alıştırırım,bebeklere biberon alışkanlığı kazandırma hakkında bilgiler Bazı anneler ilk zamanlar bebeklerini emzirseler de bir süre sonra çeşitli nedenlerle bebeklerini biberonla beslemeye başlarlar. Fakat bebeği biberonla beslemenin zamanı önemlidir. Bebeği çok geç biberonla tanıştırmak bebeğin biberonu...

Sayfayı Paylaş