gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

bebeğim için çalışmıyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

hamilelikte işten atılma doğumdan sonra işten çıkma

merhaba kızlar,

geçen hafta itibari ile işten çıktım :(
    çünkü aynı anda hem işi hem bebeği idare edeeyeceğimi anladım
    anne olmak gerçekten özveri istiyor ama herseye değiyor

resim109320.jpg

bebeğim için çalışmıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebekler için kahvaltı

bebekler için kahvaltı

bebeklere kahvaltı bebekler için kahvaltı önerileri bebek çeşitleri bebekler için çeşitleri bebek kahvaltısı Kahvaltı sadece biz erişkinler için değil bebek beslenmesinde de atlanmaması gereken bir öğün. Ek gıdaya başladıktan bir süre sonra bebeklerimize kahvaltı vermek istiyoruz. Önce çeyrek yumurta sarısı ile başlıyor daha sonrada miktar ve çeşitleri arttırarak devam ediyoruz. En sonunda pek...
  2. bebekler için muhalebi tarifi

bebekler için muhalebi tarifi

bebekler için muhallebi tarifi 6 aylık bebek muhallebi tarifi 6 aylık bebek için tarifleri İnek Sütü ile Muhallebi Yapımı... 250cc süt, 1 yemek kaşığı pirinç unu, 1 yemek kaşığı şeker. Yapılışı: Soğuk süte pirinç ununu ilave edin. Karıştırarak pişirin. Muhallebi koyulaştığında ateşten alın. Üzerine şeker ilave...
  3. Bebekler İçin Kapşonlu Ceketler

Bebekler İçin Kapşonlu Ceketler

bebek ceketleri kapşonlu bebek ceketleri kapşonlu ceketi ceket yapımı ceket modelleri ve yapılışı Bu dünya tatlılarını soğuktan etkilenmemeleri için birbirinden güzel kapşonlu ceketler ile koruyalım.
  4. İnsert Tuşu Çalışmıyor

İnsert Tuşu Çalışmıyor

İnsert Tuşu Çalışmıyor ne yapmak lazım lütfen bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin benden
  5. Bebekler İçin Tehlikeli Gıdalar

Bebekler İçin Tehlikeli Gıdalar

Bu konu bebeklere verilmemesi gereken tehlikeli yiyecekler hakkında bilgiler içermektedir. Yenidoğan bebekler için en sağlıklı besin anne sütüdür. Uzmanlar ilk altı ay boyunca bebeğinize sadece anne sütü vermeniz konusun da uyarırken, bebekler 1 yaşına gelmeden önce mutlaka uzak tutmanız gereken besinler hakkında da açıklamalar da bulundular. Bebeklere 1 yaşından önce verilmesi tehlikeli...

Sayfayı Paylaş