gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim için önerebileceğiniz markalar var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 6.5 aylık hamileyim ve ufaktan alışverişe çıkmak istiyorum ama tecrübeli annelerden yardım bekliyorum.Hangi ürünün hangi markasını alsam sizler hangi markalardan memnun kaldınız paylaşırmısınız ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Kişisel bakım ürünü olarak chicconun tüm setini almıştım. Ayrıca bebek bezi olarak ilk başta huggies daha sonra primayı tercih ettim. Araba markasında yine chiccodan şaşmayarak liteway modelini aldım. Mama olarak milupa aptamili tercih ettim ve şu an halada kullanıyoruz 4 numarasını.
    Hımm aklıma ilk gelenler bunlar kıyafet konusunda fazla detaya girmedim çarşıdan bir bebe mağazasından genelde toplu alışveriş yaptım beşiğine kadar yani bu arada bebek telsizi olarak weewell tercih ettim.

bebeğim için önerebileceğiniz markalar var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizde Görme Problemi Var mı?

Bebeğinizde Görme Problemi Var mı?

Her ne kadar yeni doğmuş bir bebeğin ilk fiziksel muayenesinde belirgin bir görüş ya da işitme kusuru olup olmadığını kontrol etmek muayenenin önemli bir bölümünü oluşturuyor ise de, erken bebeklik döneminde bazı duyusal problemlerin belirlenememesi de az rastlanır şey değildir. Problem, çoğunlukla bebek konuşmasını geliştirebiliyor ya da hantal görünüyor ise anne ve baba tarafından sonradan...
  2. bebeklere ninni var mı

bebeklere ninni var mı

Kızım uyurken benim sesimi duymayı seviyor. Sesim pek iyi olmasada ona ninni söylemek istiyorum. Bebekler için ninnileri nereden bulabilirim arkadaşlarım.
  3. Cildi Yağlı Olanlar İçin Önerebileceğimiz Fondöten Markaları ve Fiyatları

Cildi Yağlı Olanlar İçin Önerebileceğimiz Fondöten Markaları ve Fiyatları

yağlı ciltlere fondoten yağlı ciltler için fondoten Sevgili melekler, genelde yağlı ciltler sorun çıkaran ciltlerdir. Temizlense bile hemen parlarlar, makyajı tutamaz hemen akıtırlar. Sivilce problemleri de çok olur. Bu sebeple eğer yağlı ve sivilceli bir cildiniz varsa öncelikle bir cildiye uzmanında yardım almalısınız. Bunun dışında sizlere bu yazımızda yağlı ciltler için fondoten...
  4. bebeğim içe basıyor medical bot yaptıran var mı

bebeğim içe basıyor medical bot yaptıran var mı

Bebeginde ice basma sorunu yasayan ve dr tavsiyesi ile medical bot yaptiran varmi gerçekten işe yarıyorlar mı çok üzülüyorum
  5. Erkek Bebekler İçin Marka Spor Ayakkabı Modelleri

Erkek Bebekler İçin Marka Spor Ayakkabı Modelleri

bebek spor ayakkabı modelleri, adidas spor ayakkabı modelleri, adidas bebek ayakkabı, erkek bebek spor ayakkabı modelleri, erkek bebek ayakkabı modelleri Erkek bebekler için birbirinden renkli ve kıyafetleri ile hoş kombinler oluşturacak marka spor ayakkabı modelleri ile onun o minik ayaklarını soğuklara karşı koruma altına alacak ve minik beyşleri daha karizmatik bir görüntüye...

Sayfayı Paylaş