gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğim kabız değil kızlar ama kakasını yaparkene çok zorlanıyor yahu ne yapayım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebeğimin aslında kakasında sorun yok yani kıvamına bakarak diyorum ama kakasını zor yapıyor bana ne tavsiye edersiniz kızlar ? Teşekkür ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Bebeğiniz kaç aylık, bebekler için ek gıda listesine başladınız mı? Şayet başladıysanız, bu durum yediklerinden olabiliyor size Bebek Bakımı konularımzda ki önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ediyor ve kesinlikle bebeğiniz uzman bir doktora göstermenizi öneriyorum.

Sağlıklı günler...
    Meleklermekani.com *****

Bebeğim kabız değil kızlar ama kakasını yaparkene çok zorlanıyor yahu ne yapayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok zorlanıyorum

Çok zorlanıyorum

arkadaşlar kocamla çok zor kavuştuk.3 yıllık evliyiz ama başımıza gelmeyen kalmadı.tam düzene girdik kocam askere gitti.onu çok özlüyorum evimizde bir başıma kaldım.çok zorlanıyorum heryerde onun kokusu,eşyası.daha gelmesine 5 ay var.nasıl geçecek bilmiyorum:18::18:
  2. Evet çok sevdik birbirimizi. Ama ne yazık ki aynı zamanda değil.

Evet çok sevdik birbirimizi. Ama ne yazık ki aynı zamanda değil.

Biz çok sevdik birbirimizi seninle. Ama ne yazık ki aynı zamanlarda değil. Sen varken Gücüm Olurdu Zaman Akmadan Dururdu Hatırlasana Ben varım derken sana, ben buradayım, seviyorum seni, anlasana derken, sen başka yerlerdeydin. Başka zamanlardaydın. Başka hayatlardaydın. Yanımdaymış gibi, canımdaymış gibi duruyor, ama asla orada olmuyordun. Farkındaydım ama değilmişim gibi...
  3. yaptım ama pişman değilim:)

yaptım ama pişman değilim:)

haruncum sen başkanlıktan atılasın diye yoklama fişini ben yürüttüm... süleyman hocam siz ve arkadaşlarım bilmese de 4. sınıftA fen bilgisi sınav sorularını ben çarptım... zeynepcim bana merve ile ilgili dediklerini birazcıcık katarak da olsun ben söyledim aynen mervecim senn zeynebe dediklerini de... harun sınıfı ikiye böldüğün için sizi dövdürmaya bi akrabamı ben çğırdım:) annecim ve babacım...
  4. 2014 Kız Bebek Kapı Süsü Modelleri

2014 Kız Bebek Kapı Süsü Modelleri

bebek kapı süsleri 2014, kız bebek kapı süsleri, kız bebekler için kapı süsleri Kız bebeklerin kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri ayrı bir tatlı ve şirin oluyor. Kapı süsleri de bunlardan biri...Son yıllarda anne adaylarının bebek hazırlığı içine aldıkları bebek kapı süsleri farklı model ve tasarımlarla bizlerle buluşuyor. Kız bebek sahibi olacak anneler için birbirinden...

Sayfayı Paylaş