gebe
  1. bahtsiz

bahtsiz Forum Okuru

Bebeğim olsun diye tedavi oluyorum ama sonuç yok

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bahtsiz tarafından paylaşıldı.

Meraba arkadaslar bana yardim ederseniz cok sevinirim. Ne yapacagimi bilmiyorum yillardir bebek icin tedavi aliyorum ama hicbi sonuc yok. buda yetmezmis gibi bugun kocamin baska kadindan ikiz cocuklari oldugunu oyrendim ne yapacagimi sasirdim aglamakdan gozde yas kalmadi artik.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunmak istiyoruz.Bunun yanında forumumuza BURADAN ÜYE OLARAK , Dert Köşesi adlı bölümümüzde problemlerinizi daha ayrıntılı anlatarak diğer üyelerden yorumlar alabilirsiniz.

Bebeğim olsun diye tedavi oluyorum ama sonuç yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Y kromozomu yok oluyor

Y kromozomu yok oluyor

y kromozomu yok oluyor Erkek cinsiyetini belirleyen Y kromozomunun yavaş yavaş yok olduğu ortaya çıktı. Evrim sürecinde dış görünümde de değişiklikler bekleniyor. Araştırmalar Y kromozomunun artık üçte iki oranında küçüldüğünü ve kendini yenileme yetisini kaybettiğini gösteriyor. Bilim adamları konuyla ilgili farklı yorumlar yapsa da gelecekte erkek kısırlığının artması, beklenen en...
  2. özlüyorum ama yoksun artık

özlüyorum ama yoksun artık

ÖZLüYoRuM SeNi...aMa...YoKSuN ArTıK... Yoksun iste, öLümüne özlemini çekiyorum simdi. Gittin, hayatimdan düsLerimi, aniLarımi sarsarak ve tekmeLeyerek kaLbimin kapiLarini ardina kadar... BiLki yagan yagmura, açan günese aLdirmiıyorum artik.... GünLerin tadi yok, suLar da akmiyor. Göçüp gitti uzak diyarLara sevgi kusLarim... YagmurLa da konusmuyorum artik, derdimi de anLatmiyorum nehirLere....
  3. Kelaynaklar Neden Yok Oluyor?

Kelaynaklar Neden Yok Oluyor?

kelaynaklar, yok olma sebepleri, nedenleri, araştırmalar, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dünya üzerinde yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvanlardan biri de kelaynaklardır. Kelaynakların yok olmasının birçok nedeni vardır. Avcılık eskiden bazı kuşların yok olmasına neden oldu. Bozkırların ve geleneksel tarım yapılan arazilerin kaybı...
  4. Hamileyim Ama Kanamam Oldu Neden Oluyor Diyenler Buraya

Hamileyim Ama Kanamam Oldu Neden Oluyor Diyenler Buraya

gebelikte kanama nedenleri,gebelikte kanama lekelenme Burada sizlerle gebelik döneminde yasanan kanamalar hakkindaki bilgileri, sebeplerini ve nedenlerini sizinle paylaşmak istiyorum.Bir çok anne adayının başına gelmiştir belkide şuan gebe olupta kanamam neden oluyor diyen hamiş meleklerde vardır aramızda öleyse hemen konumuza bir göz atalım Gebeliğin ilk 30 haftasında %22'ye varan...
  5. arkadaşlar benim içimde hiç çocuğum olsun diye bir istek yok, neden olabilir

arkadaşlar benim içimde hiç çocuğum olsun diye bir istek yok, neden olabilir

ben neden çocuk istemiyorum, neden çocukları sevmiyorum ya, bazen özeniyorum ama hemen vazgeçiyorum

Sayfayı Paylaş