gebe
  1. Husne80

Husne80 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bebeğim olsun istiyorum... :-(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Husne80 tarafından paylaşıldı.

Merhaba, ben yeni katıldım. 2 yıllık evliyim. bebeğimiz olsun istiyoruz.olmadı. bu reglim 10 gün gecikti. hem idrar hemde kan testi yaptırdım ama negatif çıktı.

2. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    slm hoşgeldin aramıza, hımm baya gecikmiş adetin, bence testi tekrarla sonuç yine aynı çıkarsa istersen bir doktora görün, düzenli miydi adetlerin? inş Allah gönlüne göre verir.

3. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Adetlerin düzenliyse 10 gun cok gecmıs bence dr.gıt derım canım testı tekrarlamısda olursun..allahım gonlune gore versın ıns..en kısa zamanda alırsın bebegını kucagına ...

4. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim be yeni üye oldum bana yardımcı olursanız çok sevinirim benim anlatacaklarım biraz uzun kusura bakmayın.
    benim adetlerim gecikmez zamanınında olurum ama geçen ay ocak ayının 15inde kahverengi damla şeklinde akıntılarım başlamıştı şubatın 1inde adet oldum akıntım adetime kadar sürdü ve adetimin ilk iki günü çok yoğun şekilde kanamam oldu daha sonra normale döndü ama diğer adetlerimden koyu renkte ve biraz pelte şeklindeydi ve 7 gün sürdü ben adetime 3 gün varken test yaptım ve neg çıktı daha sonra adetimin 3.günü test yaptım neg çıktı daha sonra adetimden 3 gün sonra test yaptım yine neg çıktı adetimden 8gün sonra kantesti yaptırdım sonuç açıklana kadar bekleyemedim 9.gün yine kendim idrar testi yaptım ama yine neg çıktı ogün kantesti değerini aldım 76,4 çıktı ve 2 gün sonra yine idrar testi yaptım ama yine neg çıktı acaba kan testinde bir yanlışlık olabilirmi 5 sefer idrar testi yaptım 5şide neg çıktı lütfen bana yardımcı olun.... :(((

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Şubat 2011
  5. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    canım 5 defa test yapmışsın negatif çıkmış yanılma ihtimali düşün bence. Benim fikrimce yapman gereken en güzel şey bu ay doktoruna gidip bu ay yaşadıklarını anlatman. Bu şekilde eğer bir sorun varsa çabul çözülür.

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    En iyisi doktora gidip muayene olman canım evde yapılan gebelik testleri pek bir yanlış sonuç vermez üstelik sen 5 kere yapmışsın hadi diyelim birinde verdi diğerlerinde vereceğini sanmıyorum.

7. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim yorumlarınız için zaten hiç hamilelik belirtisi yok bir ara sık idrara çıkmam ve sigarayı bırakım çok yemek yiyordum sanki doymuyordum gibi ama son 3 gündür onlarda normale döndü anlamadım hiç galiba kan testi değeri yanlış :(

8. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0
    kan testinin yalnış olabileceğini düşünmüyorumm tıp bukadar gelişmişken senin değerin 76 çıkmış ki normali 0 ile 2 dir seninki baya geçmiş. bende yerleşmen biraz gecikmiştir. oyüzden idrarda çıkmıyodur bence sen hamilesindir öle geldi bana bence bi dokora gözük derim hem doktora gitmek bukadar zor olmasa gerek. geciktirme bence. ya hamileysen. hayatını ona göre düzenlersin sigarada kullanıyomuşsun bence içme şuan ya gebeysen kendini tehlikeye atma git doktora o sana ne olduğunu söyler ama kan testinide al git.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben 1.5 yıllık evliyim.evliliğimizin 4. ayından itibaren korumnayı bıraktık ama gebe kalamıyorum.:( bende guatr var ama ilaçlarımı düzenli kullanıyorum.çok istiyroum bebeğim olmasını..herkes yokmu hala çocuk deyip duruyor.eşim bana belli etmese oda çok isitiyo biliyorum.doktora gittim yumurtlamam normal ama olmuyo nedense..

10. huzursokaqı

huzursokaqı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    kafanıza takmayın pskolojıyle cok alakalı bu bebek işleri.olursa olur die bakın hayırlsını ısteyın gorceksınız olur dedıgınız

Bebeğim olsun istiyorum... :-( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

bebeğim olsun istiyorum bir bebeğim olsun erkek istiyorum erkek bebegim merhaba melekler ben bugün aranıza katıldım.üç aydır hamileymişim gibi belirtilerle bekliyorum ama hayal kırıklığı ile karşılaşıyorum :(( bu ay adetim ilk defa gecikti ama malesef geldi tabiki fakat diğerlerinden farklıydı bir günlük normal bir kanama sonra yok gibi üstüne görme dedikleri şeyden şüpheleniyorum ama...
  2. bebeğim olsun istiyorum....

bebeğim olsun istiyorum....

arkadaşlar 1 yaklaşık 2 yıldır ewliyim.6 aydır da bebek istiyoruz.hiç bi sorunumuz yok.korunmamıza rağmen olmadı bu 6 ay içerisinde..doktora gittim birisi tiroitten kaynaklanıyo olabilir dedi .tiroidi ölçtürdük normalden az yüksek çıktı..ilaç kullanmam gerekmedi tiroit için..sonra gittiğim bu doktor yumurtlanmanın sağlanması için bi ilaç verdi..uyguladığı o programla beraber werdiği ilacı...
  3. bebeğim olsun istiyorum

bebeğim olsun istiyorum

merhaba hanımlar 5 senelik evli bir bayanım ve eşimle uzun bir süredir bebeğimizin olması için uğraş veriyoruz. Gittiğimiz doktor bize herhangi bir sağlık sorunumuz olmadığını doğal yolla hamile kalabileceğimi söylesede her ayın sonu hüsranla bitiyor artık psikolojim iyice bozuldu ve sanki hiç anne olamıcam bebeğim olmıcak gibi geliyor bana.. Size sorum şu şekilde olacak acaba sık ilişkiye...
  4. İkiz bebeklerim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

İkiz bebeklerim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

ikiz bebeklere nasıl hamile kalınır,ikiz hamileliği nasıl olur,ikizlere nasıl gebe kalınır,ikiz bebek olması için ne yapmalı,ikiz bebekler hakkında bilgiler İkiz bebek olması için ne yapabiliriz? Bu şansı nasıl arttırabiliriz? şeklinde sorular bazen gebelik planlayan çiftlerden gelmektedir. Bazı çiftler ikiz bebekleri olmasını isterler ve bu şansı arttırmak için yöntemler ararlar. İkiz...
  5. Erkek bebeğim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

Erkek bebeğim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

erkek bebeğe hamile kalmak için ne yapmalıyım,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebeğe hamile kalmak için yapılması gerekenler Eger hamile olmaya karar verdiğinizde istediğiniz bebeğin cinsiyetini belirlemek için doğal yöntemlerle şansınızı arttırabilirsiniz. Tabi ki sizlere verecegimiz bilgiler ve teorilerin herhangi bir garantisi bulunmamaktadır....

Sayfayı Paylaş