gebe
  1. melisamurat

melisamurat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

bebegim olsun

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında melisamurat tarafından paylaşıldı.

meraba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım 1 bucuk senelik evliyim hiç korunmadık gecen ay adetimin 4 uncu gunu klomen tedavisine başladım gunde sabah aksam olmak üzere 2 adet ve catlatma ignesi ilk denememde adetim 4 gun once ve bta hcgm 10 du doktorum kimyasal bir gebelik yaşadıgımı söledi başına böle bişey gelen varmı klomen kac kullanımda ne kadar sure sonra hamile kaldınız (kesinlikle klomen kist yapmaz klomenin kist yapma olayı sudur:her adet donemimizde tekrardan doktora gidiyoruz ve doktor klomen tekrarlıyor cok yanlıi tekrar klomen tedavisine baslamadann rahme bakmalı gecen aydan catlamamıi yumurta var mı diye eger varsa klomen onermez yani klomenle kist olayı bile bile gecen aydan catlamamıi yumurta olmasına ragmen klomen tedavisini tekrarlamaktır

2. melisamurat

melisamurat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba

Herkesin ilaca verdiği yanıt farklıdır.Kimi ilk klomen tedavisiyle gebe kalabilir,kimi bu tedaviye olumlu yanıt vermez farklı bir tedaviye alınır.

bebegim olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeginizin dişleri

bebeginizin dişleri

Bebeğin diş çıkarması, bir yandan çok beklenen, bir yandan da her yeni diş çıkışında korkulan bir seremonidir. Sizi oldukça uzun bir süre meşgul edeceğinden emin olabilirsiniz. Ancak, zorluk her çocukta aynı olmaz. Kimi bebek bu dönemi kolay geçirirken, kimisi daha zor atlatır. İlk diş genellikle 6-7. aylarda çıkarken, bu süreç bazı bebeklerde çok erken, bazılarında çok geç olabilir....
  2. Bebeginizle Konusun

Bebeginizle Konusun

Bebeğiniz daha karnınızdayken bile, konuşarak ve müzik dinleterek onunla iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle doğduktan sonra konuşma ve hareketler yoluyla onunla iletişim kurmaya çalışmanız ilişkiniz için iyi olacaktır. Bebeğiniz doğuduğu andan itibaren, konuşamasa bile sizinle iletişim kurmaya başlar. İletişime dair ailk adımları sizinle göz teması kurmak şeklinde olur: Uzun uzun...
  3. bebegimizin adı ne olsun hayatım?

bebegimizin adı ne olsun hayatım?

+ çocuğun adını anıl koyalım necati? - ne o öyle anırrr der gibi +buldumo zaman yamaç koyalım? - ben de bişi buldun sandım ne o öyle topaç gibi! + + o zaman saraç koyalım? - tabi millet de dalga geçsin "saraaççç, gel de kolamı bi aççç" diye + ya o zaman mert koyalımhem daha bilindik isim - tabi "mertttt, gel de bizi kerttt" desinler çocuğumun geleceğiyle oynayamam...
  4. bebegimi kaybettım......

bebegimi kaybettım......

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı...

Sayfayı Paylaş