gebe
  1. gel artık meleğim

gel artık meleğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Bebeğim olurmu anne olacakmıyım?

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında gel artık meleğim tarafından paylaşıldı.

merhaba ben yeni katıldım aranıza,4 yıldır evliyim ve bizim bebeğimiz olmadı ilk 1 yıl istemedik sonra çok istedik,ama bu seferde olmadı,testler yapıldı hormon testleri ultrasonlar...falan filan hiç bir şey çıkmadı bende eşimde sperm azlığı var dediler testten sonra verdiler ilacı...o bitti bir diğerine geçtiler anlayacağınız 3 yıl boyunca bizi oyaladılar,yinede ne bir artış nde bebek oldu.özel bir doktora gittik testlerin hepsini yeniden yaptırdık.sperm azlığı çıktı ama tüp bebek demedi doktorumuz (devlet hast.doktorlar gibi) anne olabilirsin dedi ama eşinde çift taRAFlı varikosel var ameliyat gerekli biz her şeyi harfiyen yaptık ameliyat olalı 15 gün oldu... çokta başarılı bir ameliyattı,doktorumuzda uzmandı...ama tabi nasip ben çok korkuyorum anne olamamaktan,bu duyguyu yaşayamamaktan :( onun için bir oda ayırdık ama 4 yıldır hayal edip aldığımız herşeyi başkalarına verdik,şimdi tek istediğimiz sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat...sizlerinden arasında bizim gibi olan çiftler varmı ben hamile kalabilir miyim bu durumda

asiye sarı bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle aramıza hoşgeldin. İnşAllah en kısa zaman da sen ve senin gibi bebek isteyen herkes isteğine kavuşur. Hiçbir zaman umudunu yitirme vakti zamanı geldiğin de eminim ki Allah sabrınızın meyvesini verecektir. Çevrem de o kadar çok örneği varki yıllar sonra bebek sahibi olan...Çok fazla kafaya takmak da iyi değil oluruna bırakmanı tavsiye ederim;)

3. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Yıllarca hamile kalamayan teyzem 41 yaşındayken hamile kaldı. Şimdi sana daha da ilgincini söyliycem. Teyzem üçüz doğurdu... 2 kızı, 1 oğlu var şu anda. Umudunu asla yitirme. Allah sabrınızın karşılığını verecektir..

Bebeğim olurmu anne olacakmıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taşıyıcı Anne olurmusunuz?

Taşıyıcı Anne olurmusunuz?

taşıyıcı annelik yapmak istiyorum taşıyıcı anne olmak istiyorum Yok yok bana lazım değil... Ama bu konuda yayınlanmış bir röportajı okudum. Paylaşmadanda edemeyeceğim.. Önce bir yazıyı okuyun... Sonrada dürüstçe bir düşünün bakalım.. Böyle birşeyi yapacak olsanız ne için yapardınız?? Bir taşıyıcı anne 9 ay bir bebeği emaneten içinde taşıyıp, doğurup, emzirdikten sonra onunla...
  2. 5 aylık bebeğe genel anesteziyle sünnet olurmu?

5 aylık bebeğe genel anesteziyle sünnet olurmu?

Merhaba.3 oğlum var ve 3. plansız oldu :) Büyüklerin sünnet işi bittiği için 3.bebeğimizi ufakken kestirmek istedik.Şu anda 5 aylık ve bulunduğumuz yer küçük bir yer. Tek bir hastane var oraya mecburuz.Yalnız burda da sünneti genel anesteziyle yapıyorlarmış.Bu saçma değil mi ? 5 aylık bebek sonuçta.Üstelik sünnetten önce 3 saat , operasyon süresinde 1 saa tbve sünnet sonrası 3 saat olmak üzere...
  3. Diyabetim var hamileyim bebeğime zararı olurmu?

Diyabetim var hamileyim bebeğime zararı olurmu?

gebelikte diyabet,gebelikte diyabet belirtileri,gebelikte diyabetin zararları,gebelikte diyabet bebeğe zarar verirmi,gebelikte diyabet hakkında bilgiler Gebeliğinden önce kan şekeri hiç yüksek saptanmamış gebelerin hamilelik esnasında kan şeker seviyelerinin yüksek saptanması hali “gestasyonel diyabet” yani “gebelik diyabeti” olarak adlandırılmaktadır. Son araştırmalara göre...
  4. Hamileyim yere düştüm bebeğime bir şey olurmu?

Hamileyim yere düştüm bebeğime bir şey olurmu?

hamilelikte düşme,hamilelikte çarpma,hamilelikte olası kazalar,gebelikte olası kazalar durumunda yapılması gerekenler hakkında bilgiler Gebelik sırasında düşmek anne adaylarında büyük bir kaygıya neden olur ama unutmayalım ki bedeniniz büyümekte olan bebeğinizi korumak için tasarlanmıştır.Başınıza gelen kaza sizde ciddi bir hasar bırakacak kadar kötü değilse bebeğinize zarar veremez. Rahmin...
  5. Vajinusmus hastalarının bebeği olurmu?

Vajinusmus hastalarının bebeği olurmu?

Halk arasında cinsel soğukluk olarak tanımlanan vajinismus aslında psikolojik ve fizyolojik bir hastalık olarak yorumlanarak pek çok yönden ele alınması gerekiyor Vajinismus pek çok psikolojik neden sonucunda gelişmiş olabilir. Bunlar arasında çocukluktan kalma korkular, katı bir toplum düzeni içerisinde yaşama, katı ahlak kuralları ve tabular, suçluluk, ayıp, günah gibi kavramların aşırı...

Sayfayı Paylaş