gebe
  1. emine 1

emine 1 Forum Okuru

bebeğim tahmini kaç haftalıktır ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında emine 1 tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Kan tahlili sonucu Beta-Hcg değerim ; 13630,24 çıktı. Hamileliğimin kaçıncı haftasındayım ? Bebeğin ilk kap atışlarını dinleyebilmemiz için , kaçıncı kaftada kontrole gitmemiz gerekir? Teşekkürler

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    966
    Ödül Puanları:
    113
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;son mens tarihinizi yazmamışsınız bundan dolayı verilen linkten hesaplamanızı yapın.Gebelerde en rahat şekilde 10 ve 12 haftalarda bebeğin kalp atışları dinlenebilir.Gebelik hcg ile netleştikten sonra hekim kontrolünde olmak gerekir.

bebeğim tahmini kaç haftalıktır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Cinsiyet Tahmini

Bebek Cinsiyet Tahmini

cinsiyet tahmini rus cinsiyet takvimi rus takvimine göre takvimi takvimine göre hesaplama Merhaba melekeler; Hamiş meleklerin en merak ettiği şey, hiç şüphesiz, bebeğin sağlıklı olup olmamasından sonra; cinsiyetinin ne olduğu konusudur.:hamileyim::hamile:Bunu merak etmenin çeşitli sebepleri vardır.Sebeplerden biri de alışveriş isteğini bastırmak zorunda kalmak :küstüm:Cicili bicili, allı morlu...
  2. Bebeğin cinsiyetinin tahmin edilmesi

Bebeğin cinsiyetinin tahmin edilmesi

bebek cinsiyeti tahmini bebeğin cinsiyeti nasıl tahmin edilir bebek cinsiyetini neden göstermez Hamile meleklerim bebeklerinin cinsiyetini çok merak eder.Şimdi cin takvimi dediğimiz takvimden hesaplama yapıyoruz.Ama hepsi batıl inançmış bunlar okuyun bakın ne yazıyor ne yönetmlerle ögrenirsiniz bebegin cinsiyetini görelim Doğacak olan bebeğin cinsiyetinin doğumdan önce...
  3. bebeğin kalbi kaç haftalıkken atabilir?

bebeğin kalbi kaç haftalıkken atabilir?

Merhaba, 7 haftalık hamileyim sizce bir bebegin kalbi kaç haftalıkken atar bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekürler.
  4. Bebeğin cinsiyeti kaç günlükken haftalıkken aylıkken belli olur?

Bebeğin cinsiyeti kaç günlükken haftalıkken aylıkken belli olur?

bebeğin cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur,bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur,bebeğin cinsiyeti kaç günlükken belli olur,bebeğin cinsiyet tarihi hakkında bilgiler Anne ve babalar büyük heyecanla bekledikleri bebeklerinin hangi cinsiyetten olacağını maalesef 9 ay boyunca beklemekten sıkılabiliyorlar ve bir an önce çocuklarının erkek mi kız mı olacağını öğrenmek istiyorlar. ....
  5. kaç haftalık

kaç haftalık

Slm arkadaşlar ben yeni katıldım bi sorum olucak benim Betahcg 10000 çıktı kaç haftalık hamile olabilirim

Sayfayı Paylaş