gebe
  1. canım benim

canım benim Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bebeğim uyumuyor...

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında canım benim tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar.8aylık bir oğlum var.birkaç gündür gündüzleri uyumamak için direniyor.huzursuzlanıyor sallıyorum uyutuyorum yarım saat içinde geri uyanıyor ağlayarak...gecede çok sık uyanmaya başladı.ne yapacağımı bilemiyorum.dişmi çıkarıyor diyorum ama hiçbir belirti yok.kaç saat uyuması gerek?güzel uyuması için neler yapmam gerek?bana yardımcı olun lütfen...

2. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben tv de izlemiştim çocukları uyutmanın yolları dıye uzman bahsedıyordu çocuklar anne karnında deniz kabuğunun içinden cıkan sese benzer sesle kalıyormuş eğer çocuğunuz uyumuyorsa çocuğunuzu yan yatırıp o sesi çıkartın ellerınızle kapayarak demişti,ama daha detaylı araştırabılırsın işe yarıyormuş haberlerede çıkmıştı.

bebeğim uyumuyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğim Hiç Uyumuyor... Neden Acaba?

Bebeğim Hiç Uyumuyor... Neden Acaba?

9 aylık bebek uyumuyor bebek uyumuyor 10 aylık 9 bebeğim bebeğim ne yapmalıyım Uyku bozuklukları tüm yaş gruplarında çok sık görülen ve her yaşta kişinin günlük işlevselliğini, dikkat ve öğrenme becerilerini belirgin olarak bozabilen sorunlardır. Öte yandan hatırlama sorunları, sinirlilik, duyusal hassasiyette artış görülebilmektedir. Çoğu ebeveyn için küçük çocuklarında görülen uyku...
  2. Bebeğiniz uyumuyor mu?

Bebeğiniz uyumuyor mu?

bebeğim uyumuyor Sevgili hamiş melekler ve minik meleğini kucağına yeni alan anne melekler; insanın hayatına yön veren belirli dönüm noktaları vardır ve bu önemli dönemeçlerden biri de bir evlat sahibi olmaktır. Henüz dünyaya gelmeden dünyamızı ele geçiren bu minik yürekler için atmaya başlar artık kalbimiz ve onlar ne kadar iyi olursa bizlerde o kadar iyi oluruz. Sizlere çok faydalı olduğunu...
  3. Bebeğim Geceleri Uyumuyor!

Bebeğim Geceleri Uyumuyor!

bebeklerde uyku problemi, bebeğim geceleri uyumuyor, sebepleri, nedenleri, çareleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Bebeği olan melekler bilir,bazı geceler kabus gibi olur,bebeklerimiz uyumak istemez.Çektiğin uykusuzluğa mı üzülürsün,bebeğin ağlamasına mı için kıyılır:S Hele bir de çalışan bir melekseniz vay halinize :S Peki bebeklerimiz neden uyumaz? Bir sebebi var elbet!...
  4. bebeğim uyumuyor kızlar yardım edin

bebeğim uyumuyor kızlar yardım edin

Bebeğim var 1.5 aylık ve doğduğundan beri uyku sıkıntısı yaşıyoruz, artık düşüp bayılacam o derece, doğumdan evvel burdan bilgi alıyordum o yüzden size sormak istedim.Şu an daldı soluğu burda aldım.Ne olur siz yazın ben sonra okuyacam
  5. bebeğim uyumuyor

bebeğim uyumuyor

merhabalar oğlum 5 aylık ne gece ne gündüz doğru düzgün uyumuyor gündüzleri 5-6 saat uyanık kalıp 10-15 dk uyuyor geceleri 1 saatte 20 dk bir uyanıyorkarnının tok olduğundan eminim gaz sansısıda yok bence keza gaz ilacı veriyorum yine aynı keyfi yerinde uyanıkken kendi kendine oynuyor sinirlerim iyice bozuldu dengem alt üst oldu sizce ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş