Bebeğim uyumuyor ne yapabilirim kızlar tşk

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Bebeğim uyumuyor ne yapabilirim kızlar tşk
merhabalar oğlum 5 aylık ne gece ne gündüz doğru düzgün uyumuyor gündüzleri 5-6 saat uyanık kalıp 10-15 dk uyuyor geceleri 1 saatte 20 dk bir uyanıyorkarnının tok olduğundan eminim gaz sansısıda yok bence keza gaz ilacı veriyorum yine aynı keyfi yerinde uyanıkken kendi kendine oynuyor sinirlerim iyice bozuldu dengem alt üst oldu sizce ne yapmalıyım

Ilk önce Allah anali babali buyutsun:)
Benim abimim kizida böyleydi dogdugu andan itibaren ne gece ne gunduz uyumadi:S cok perisan oldular anlatamam! 6 aylik olunca biraz toparlar duzelir dediler ehhh evet biraz duzeldi ama yinede uyku problemi tamamen cozulmus degildi ayrica cokta huysuz bi cocuktu. Cok doktorlara goturduler ama hic bsy fayda etmedi. Suan 14 aylik cok sukur uykusu duzene girdi ama yinede geceleri 1-2 sefer kalkiyo. Umarim duzelir bir an evvel:)
Allah yardimcin olsun:)

Vallahi hayatım itliklerinden uyumuyorlar afedersin deyim sana. Benim 4 tane bebeğim oldu hiç bimri birini tutmadı, bu en büyük olan ömrümüzü tüketti ömrümüzü gazı var dedik olmadı gaz için nurse harweys diye bir şurup vardı o zamanlar kıbrıstan getirdik bir türlü olmadı açtır yok şudur budur yok.... Çıkan sonuç itliklerinden hayatım. Arabaya atıyorduk iki tur atıyorduk uyuyordu şimdilerde büyüdü 25 yaşına iki gün önce girdi gene uyuuma problemi var :) Doğuştan heralde bu uyuyamamam sorunu. Ha gerileri öyle değildi birincisi bizi perişan etmişti geçti gitti şimdi idare edeceksin hayatım. Doktor ile görüşmende büyük fayda olduğunu düşünüyorum.

Bebeğin uyuması için ılık duş aldırmayı düşünmelisin.

Geri