gebe
  1. my ays

my ays Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

BeBeĞiM ve BeN :)

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında my ays tarafından paylaşıldı.

ALLAH'ın kadına verdiği mucizelerden biri bebek. il ki;kadın aklı diye düşünüyorum :) insan;neler yaşayıp ya da neler yaşadığını sanarak,ekliyor dakikaları saate.ne hatalar yapıp ne yarım kalmışlıklara el sallıyor uzaktan... keşkelerin ortasında,iyi kiler,iyi kilerin kenarın da da belki ler arıyor.Hep caba hep bir telaş....
    ama o gelice.....!!!!
    o ismi olmayan,tarifsiz,belirsiz varlık :)
    bugün 14-5 günümdeyim günlük.
    gözlerinin renginden,burnunun şeklinden,ellerinin sıcaklığından habersiz taşıorum onu.bi an o yokmuş sanıorum,tam o sırada kanat çırpışı gibi tattırdığı his,birkes daha şahit ediyor o duyguya,,
    annemmmmmmmmmmmmmm......!!!!!
    umarım herşey yolunda gider ve o kadife tenine dokunur dudaklarım....
    seni sewiorum,senin de beni seweceğin gibi......

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Hayirli olsun... :nazar: güzel Hamileleik dönemi geçirmeni dilerim...:hamile:

BeBeĞiM ve BeN :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ve ben farkındayım...Ve ben tüm yaşanmışlıklarımı sevdim .Ve ben ...

Ve ben farkındayım...Ve ben tüm yaşanmışlıklarımı sevdim .Ve ben ...

Bulutları seyrettiniz mi hiç, daha yakın olayım diye gökyüzüne, çıktınız mı çatılara?... Bulutlardan şekil çıkarmayı oynadınız mı hiç? Mesela kuşlara dokundunuz mu hiç? Acucunuzun içinde pır pır eden yüreğini, sıcacık, minicik yüreğini hissettiniz mi hiç? Ağaçlara tırmanıp dal oldunuz mu? Yaprak oldunuz mu? Çiçek açtınız mı hiç? Uğur böceği uçurdunuz mu mesela? Karınclarla konuştunuz mu?...
  2. benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

bebeğim olsun istiyorum bir bebeğim olsun erkek istiyorum erkek bebegim merhaba melekler ben bugün aranıza katıldım.üç aydır hamileymişim gibi belirtilerle bekliyorum ama hayal kırıklığı ile karşılaşıyorum :(( bu ay adetim ilk defa gecikti ama malesef geldi tabiki fakat diğerlerinden farklıydı bir günlük normal bir kanama sonra yok gibi üstüne görme dedikleri şeyden şüpheleniyorum ama...
  3. ...Sen ve Ben...

...Sen ve Ben...

siyah beyaz tuşlarında piyanomun seni çalıyorum şimdi çaldıkça çoğalıyorsun odada sen arttıkça ben kayboluyorum seni doğuruyorum geceye adını koyuyorum aya bakarak her şey sen oluyor her yer sen ben ölüyorum sesini duyuyorum rüyalarımda gözlerimi kamaştırıyor ışığın rüzgar sen gibi dokunuyor bana ben doğuyorum duymak istediklerimi söylemiyorsun hiç dokunmuyorsun bana sen...
  4. ben üşütünce bebeğime geçer mi

ben üşütünce bebeğime geçer mi

ben geçen gün kendimi tuttamadım ve dondurma yedim boğazım biraz şişti o günden beridir bebeğiminde uykuları bölündü huzursuz onu da mı etkiledi acaba :(
  5. benimde bebeğim olsun:(

benimde bebeğim olsun:(

Kızlar ben folbiol kullanıyorum yumurtlamam falan herşey normal ama prolaktine baktirmam gerektiğini söyledi doktor önce olcturdum 70 ti şimdi ne bilmiyorum folbiolle hamile kalir miyim sizce bebeğin.rahime yerleşmesin için verdi ise yarar mi acaba????

Sayfayı Paylaş