gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğim ve kaynanam off off

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 7 gün oldu doğum yapalı hastaneden sonra yapılan dikişlerden dolayı mecburen kayınvalideme geldim. burada sonra annemde geldi yardım vs ediyorlar. Şimdi benim sıkıntım şu ya bebeği emziriyorum sonra altını değiştiriyorum. Daha alt zıbını çıçıtlayıp kaldırırken kayınvalidem geliyor bebeği alıyor uyuyana kadar kucağında tutuyor. Ya bu benim ilk bebeğim hani kaynanam ilgili allah için sağolsun ama ne bilim. bebeğimle benim aramdaki ilişki için bu olumsuz bir durum olur mu ? Bunu yaşayanlar var mı ?

Bebeğim ve kaynanam off off konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. off dedirtecek gelinlik modelleri

off dedirtecek gelinlik modelleri

aklınızı başınızdan alacak bu gelinlik modelleri
  2. off...Ne Yapacağımı Hiç Bilmiyorum...off

off...Ne Yapacağımı Hiç Bilmiyorum...off

biri yardım etsin lise 1'e gidiyorum ve serviste çok tatlı bir çocuğu çok beğendim ama o lise 4 ne yapacağımı bilmiyorum çok az zamanım var
  3. off...

off...

saçlarımın gemen uzaması için ne yapmam qerek...
  4. Off

Off

Birazdan 2 tane sınavım var okulda son finallerim ve artık çekilmiyor bu sınavlar. Birde Sağolsun Duruel hocamın ne soracağı bile belli değil 4 saatlik uykuyla ayaktayım, grip oluyorum, uykum var. Sanırım şu an kimse benden daha çok gergin, sinirli,asabi ve uyuz olamaz...
  5. Off Offf....:(

Off Offf....:(

Babaneme doktor kalp kapaklarından ameliyat ol demiş çok korkuyorum masada kalır die.Napcam bilmiyorum.... Dua istiyorum sizlerden içinizden, dilinizden geldiği kadar lütfen dua edin... Babanem sağlığına kavuşşun yoksa bizim halimiz nolur bilmem :( Allah dua eden etmeyen herkesten razı olsun.. Hakkınızı helal edin mmelekler :(:(:(

Sayfayı Paylaş