gebe
  1. aysemm

aysemm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bebeğim yok

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında aysemm tarafından paylaşıldı.

slm ben ilk defa katılıyorum aranıza.2. evliliğim ve evleneli 1.5 sene oldu.eşimin ilk evliliğinden 1 çocuğu var.şimdi bizde istiyoruz ama olmuyor.eşimde sperm morfolojisinde sorun çıktı.çoookk istiyorum bebeğimin olmasını..içim yanıyor adeta..

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    cnm seni anliyorum, bende uzuuuuun süre bekledim melegimi, kafana takma. esinin doktoru bi tavsiyede bulunmadi mi? neler yapabilirsiniz morfolojiye karsi, hem en kötü ihtimal tüp bebis yaptirirsiniz, allahtan umutsuz degil durumunuz buna sükür et...umarim hicbi tedaviye gerek kalmadan rabbim nasip eder bebegini :)

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    inşallah güzel haberlerinizi duyarız biraz sabır

4. cey82

cey82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ınsallah hayırlı haberlerını alrız..uzulme elbet bırgun bızde anne olacagız

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    öncelkle ailemize hoşgeldin inşallah rabbim sana gönlüne göre bir bebiş verirr canım umudunu asla kaybetme....

6. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle aramiza h.g aysecim ins en kisa zamanda seninde bebegin olur senin ve senin gibi bebek isteyen herkese nasip eder üzülme cnm gün dogmadan neler dogar allah kalbine göre versin cnm

7. düsünceli

düsünceli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aysecim üzülme bir bucuk sene neki ben dört bucuk senedir bekliyorum allah hayirlisini versin insallah allah nasip eder her isteyene

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

sorun ne

selam sanırım eşinin daha önce çocuğu var ve sperm analizi düşük çıkmış varikosel olablir ve tedavisi mümkün bunun arkadaşımında ilk çocuktan sonra bebeişi olmadı ve varikosel teşhisi kondu ameliyat oldu şimdi iki yaşında kızı Allah sanada nasip eder inş.üzülme ...

9. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşallah Allah sana istediğin kadar bebek nasip eder...

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hayirlisi olsun canim,umudunu kaybetme insallah bebek haberini alirsin.

11. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ayşemmm inş rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla sana ve isteyen herkese nasip eder..
    ben de evliyim ve daha bebeğim yok..
    benim için de günler çooook ama çok zor geçiyor..
    daha 1.5 senelik evlisin yani çook yenisin.biraz bekle sabret böyle umutsuzluğa kapılmak için daha çok erken..inş hayırlısıyla olur.kafana takma moralini yüksek tut.inşş olur.

12. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Slm canım, bizdede aynı sorun var, bir iki şey söylicem yapın bakalım biz yapıyoruz, belki işe yarar..

1-- 5-6 tane keçiboynuzunu 2,5 su bardağa kaynayan suya atıp 3 dk kaynatıp ateşi söndür ve 20 dk beklet, süzerek ikiye ayır sabah akşam içir eşine, 20 gün kadar sabah akşam, sonrasında toplam 3 ay olacak şekilde sadece akşamları 1 bardak
    2-- Çakşır macunu, internetten temin ettik, sende bir oku, macununu aldık, bir de suyu var, kullanımı yazıyor
    3-- E vitamini alması lazım,
    4-- Her gün en az bir avuç fındık,
    5-- Tahin ve keçiboynuzu pekmezini karıştır, her gün sabah akşam 1 çorba kaşığı yedir,
    6-- Her gece bir havuç.

Yani bunların hepsini bir anda yapma tabikide, sıra sıra denersin, allah yardımcın olsun..

13. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    canım rabbim sana sabır versn inş. ki allaha daya ve güven eminim doğru bir zamanı vardır her şeyin...

14. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biraz sabredin canım umudunu hiç yitirme olacak inan çok isteğince olur...

15. aysemm

aysemm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canı eşimde internetten araştırdı şu an bi tedavi sürecindeyiz 4 tane iğne ve e vitamini verdi doktor eşime bayramdan sonra yine gidicez doktor aşılama diyor.eşimde ek olarak çakşır suyu ve harput pekmezi tüketiyor.Rabbim isteyen herkese çok aratmadan versin inşlh

bebeğim yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinizin iştahı yoksa!!!!!

bebeğinizin iştahı yoksa!!!!!

bebeklerin iştahını açmak için bebeklerde iştah açma bebeklerin iştahını ne açar bebeklerde iştah açmanın yolları havuç tohumu bazı anneler bebeğim iştahsız mama yemiyo diye şikayet eder.. bunu önlemek bve bebğinizin iştahını açmak için havuç tohumu yedirin... 1 çay bardağı kaynar suya 1 çay kaşığı havuç tohumu koyup demlenmesi için 4-5 dk...
  2. Ultrasonun anne karnındaki bebeğe zararı yokmuş

Ultrasonun anne karnındaki bebeğe zararı yokmuş

gebelikte sık ultrasona girmek ultrasonun zararları sık ultrasona girmek ultrasonun bebeğe zararı var mı bebeğe zarar verirmi Bazı hamile bayanların ultrasyona girdiği taktirde bebeklerine zarar geleceği düşüncesi vardır Bu düşünceyle birçok kadın ultrasyona girmekten kaçınır.Ama uzmanların yaptığı bir açıklamayla birçok anne adayı derin bir nefes aldı çünkü ultrasyonun anne karnındaki bebeğe...
  3. Bebek evliliği değiştiriyomu yoksa aşk hep aynımı:)

Bebek evliliği değiştiriyomu yoksa aşk hep aynımı:)

bebeğin evlilikteki rolü:)sevgili melekler şuan anne adayı değilim ama yakında olcam inşallah:hail:ama hep merak etmişimdir eşimle çok mutluyuz 14 ay oldu evleneli.ilk günlerdeki gibi aşkımız.toplumumuzda genelde söylerler ya 'çocuk olunca görcem ben sizi'diye.acaba hakikaten evliliği etkiliyormu,eve yeni bi üyenin katılımı:)şimdiden öğrenmek istiyorum bunu malum bende bebek...
  4. Seren Serengil'den ''Bebek Var Teklif Yok'' Açıklaması...

Seren Serengil'den ''Bebek Var Teklif Yok'' Açıklaması...

Seren Serengil Seren Serengil Haberleri Gün geçmiyor ki bir ünlümüz evlenirken birileri boşanıyor...Bunların ki doların düşmesi çıkması gibi oluyor :D:D hatta bazılarıda evlenmeden çocuk sahibi oluyor sonra evleniyor ....Artık ne diyelim bilemedim ki...Seren Serengili gerçi tanımayanınız yoktur ama ben yine de size Seren Serengil ile ilgili bilgiler bulacağınız bir yere yönlendireyim .......
  5. Bebeğim kızmı olucak yoksa erkek mi?

Bebeğim kızmı olucak yoksa erkek mi?

Gebelik haberini aldınız ve şimdi artık bebeğin cinsiyetini merak ediyorsunuz.Bu heycanlı ve mutlu süreçte bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en az 3 ay yani 13 hafta beklemeniz lazım.Ama siz bebeğin cinsiyetini daha erken öğrenmek istiyorsunuz.Peki bebeğin cinsiyetini erken öğrenmenin başka yolları varmı ,buyrun yazımızın devamını okuyun.. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR BU LİNKTE...

Sayfayı Paylaş