bebeğim yok

ahh ayşemmm inş rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla sana ve isteyen herkese nasip eder..
ben de evliyim ve daha bebeğim yok..
benim için de günler çooook ama çok zor geçiyor..
daha 1.5 senelik evlisin yani çook yenisin.biraz bekle sabret böyle umutsuzluğa kapılmak için daha çok erken..inş hayırlısıyla olur.kafana takma moralini yüksek tut.inşş olur.

slm ben ilk defa katılıyorum aranıza.2. evliliğim ve evleneli 1.5 sene oldu.eşimin ilk evliliğinden 1 çocuğu var.şimdi bizde istiyoruz ama olmuyor.eşimde sperm morfolojisinde sorun çıktı.çoookk istiyorum bebeğimin olmasını..içim yanıyor adeta..

Slm canım, bizdede aynı sorun var, bir iki şey söylicem yapın bakalım biz yapıyoruz, belki işe yarar..

1-- 5-6 tane keçiboynuzunu 2,5 su bardağa kaynayan suya atıp 3 dk kaynatıp ateşi söndür ve 20 dk beklet, süzerek ikiye ayır sabah akşam içir eşine, 20 gün kadar sabah akşam, sonrasında toplam 3 ay olacak şekilde sadece akşamları 1 bardak
2-- Çakşır macunu, internetten temin ettik, sende bir oku, macununu aldık, bir de suyu var, kullanımı yazıyor
3-- E vitamini alması lazım,
4-- Her gün en az bir avuç fındık,
5-- Tahin ve keçiboynuzu pekmezini karıştır, her gün sabah akşam 1 çorba kaşığı yedir,
6-- Her gece bir havuç.

Yani bunların hepsini bir anda yapma tabikide, sıra sıra denersin, allah yardımcın olsun..

canım rabbim sana sabır versn inş. ki allaha daya ve güven eminim doğru bir zamanı vardır her şeyin...

evet canı eşimde internetten araştırdı şu an bi tedavi sürecindeyiz 4 tane iğne ve e vitamini verdi doktor eşime bayramdan sonra yine gidicez doktor aşılama diyor.eşimde ek olarak çakşır suyu ve harput pekmezi tüketiyor.Rabbim isteyen herkese çok aratmadan versin inşlh

canım.

ayne dert bendede var.üzme kendini desem içine su serpemem biliyorum ama elden ne gelir.eşimde bir sorun yok şükür benim.ama biz 4 senelik evliyiz.evliliğimizin 1. yılında dış gebelik geçirdim ve tüplerimden biri alındı.hadi ara verelim dedik 3 sene yapmadım.3. sene herşey yoluna girdi maddi manevi.ilk ay hamile kaldım hmen.ama buseferde 5 aylık hamilelikte kaybettim meleğimi.ara verdik 6 ay korunduk.sonrada tekrar hamilelik ve 1 .5 aylık düşükle sonuçlandı.bunları niye yazdım biliyormusun yaşadıklarımı görüp şükret diye.allah büyük cnm elbet dileklerin olur.şu yaşadıklarımdan anladığım tek şey ne biliyormusun çok üzerine düşmeyeceksin hiç birşeyin o olmazsa yaşayamam demeyeceksin.bak yaşıyorum yaşanıyor iyi kötü.hergece ağlamak ne dersen bilirim için yanayana.bazen soruyolar düşünmüyormusunuz çocuk diye başımdan geçenleri bile bile.dişlerimi sıkıyorum ben istememmi olmasını diyemiyorum.sadece korkuyorum diyebiliyorum inan çoook korkuyorum canım çook.

Geri