gebe
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0

bebegimi kaybettım......

Konu, 'Gebelik' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı ona bır haftada.hayaler.....bıttı....tutunamadı yavrum bana...kelımeler yetersız bugun bana....

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bitanem Allah sana inşallah bir evlat bağışlar tekrar hayırlısı neyse o olsun üzmemeye çalış kendini bu durumda ne denir bilemem ama inşallah en kısa zamanda daha iyi hissedir ve tekrar anne adayı olursun canım

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ınsallah.suan beynım calısmıyo ınan.ben ben degılım sankı sürekli aglamak ıstıyorum okadar alısmıtım kı ona.buyuyecektı benı bırakmayacaktı.veren allahımdı alan da allahım.herseyde bır hayır vardır dıyorum ama bı tarafım da parcalanıyo.kendımı toparlama zaman alıcak galıba.

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    mutlaka ki üzülmüşsün kendini kötü hissediyorsun ama Allah'a şükür sağlıklı bir insansın ve anne olma şansın var Allah yardım edecektir sana hayırlısıyla sabret canım Allah'ın emaneti olan canını üzme.

5. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    oyle tabıkı ama ınsan bazen duygularına esır olabılıyor kabullenmek ve üzülmemek suan ıcın bıraz zor galıba ama atlatıcaz ınsallah eşimde cok üzüldü onun da üzülmesı benı ıkı kat yıprattı ılk gebelıktı ılk sevınctı ınsallah allahım sabrını verır ve de tekrar saglıklı bır gebelık gecırmeyı nasıp eder.destegın ıcın sagol canım.cok doluyum paylasmak ıstedım doyasıya aglayamadımda bogazıma takıldı sankı hersey.zamanla gececk bılıyorum tabı.

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    burda senin sorununu paylaşıcak okadar çok melek varki bitanem yalnız değilsin merak etme :kiamam:

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ay canim benim ya, üzülme...
    Demekki icecek suyu yokmus...

Hayirlisi buymus sizin icin demekki, birdaha hamile kalirsin insallah, bu seferde sag salim kucagina alirsin allahin izini ile...

Bircok hamile bayanin basina gelen birsey bu, normaldir demek istemiyorum, ama inanki cogu kez olan birsey...

Yöne birde iyi tarafindan bak, kucagina alipte, kokusunu duyan , onunla zaman geciripte sonradan kaybeden anneler ne yapsin canim ???

Allah sabir versin...

8. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ay canım inan çok üzüldüm
    allah sabır versin bitanem

9. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    dogru soyluyosun kotu bır gun yasadık yenı yılın ılk gunude hemde.kotu basladık ama ınsallah gerısı ıyı gelır.destegınız ıcın sagolun toparlanmaya calsııyrum ıste saglık olsun dıyecek baska söz kalmıyo artık....

10. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    canımya çok üzüldüm...
    allahtan hayırlısı sadece bunu düşün
    çok şükür ki tekrar hamile kalabilcen üzülme ne olur gönlünü ferah tut
    rabbim en kısa zaman da tekrar tattırsın ...

11. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım benım.ınsallah kısmet bı süre ara verıcez galıba tabı ben fıkrımı degıtırmezsem:) şükür ıyıyım suan aklıma getırmemeye calısıyorum geldıkcede zaten hıckıra hıckıra aglıyorum zaman alıcak toparlanmak...herseyın hayırlısı....

12. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    :)
    tabi ki biraz ara vermen lazım düşükten sonra hemen hamile kalmaya çalışılmaz,,,
    ama sen
    yinede çok üzülme:)
    hiç hamile kalamyanları düşün bak benimde yok bekliyorum rabbimden..
    bazen rüyamda hamile olduğumu yada çocuğumun olduğunu görüyorum ve etkisinden kaç gün kurtulamıyom..
    ki sen yaşadın...
    üzülmeee gülümmm:)

13. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ne denebilir ki allah sana sabırların en büyüğünü versin inş. ve hiç kmseyide ewladıyla imtihan etmsn...çok üzüldüm gerçktn....

14. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    Canım nefesimi tutarak okudum, o kadar üzüldüm ki anlatamam...

Allah sana ve eşine sabırlar versin. Bu hiçbirşeyin sonu değil, Allah elbet yine verecektir. Sadece toparlanmaya çalış canım. Demek ki yiyecek ekmeği yokmuş.

Hepsi allahtan dersen daha çabuk atlatırsın canım, üzgünüm.

15. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım Allah sabır versin seni en iyi ben analrım ben tam5 tane kaybettim ensonuncusu 4 ay önceydi rabbim hepsiniinde sabrını verdi oğlumdansonra ölenler 5 aylıkta heryeri belliydi sen rabbime inan güven sanasabrın verir bitanem Allah birdaha yaşatmasın inşallah hayatta hep beterin beteri var die yaşamak lazım yoksa dertlerle baş edemezsin sanada acil şifalar meleğim enekısa zamanda müjdelenirsin inşallah bebekle canım

bebegimi kaybettım...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeginizle iletişim

bebeginizle iletişim

Uzun hamilelik dönemi boyunca beklediğiniz bebeğiniz geldi. Ne mutlu size. O artık, sizin yakın ilginize muhtaç. Onu sevin ve bundan duyduğunuz mutluluğu ona en iyi şekilde gösterin. Bebeğiniz o kadar küçük görünür ki, onun hiçbir şeyden anlamadan yattığını düşünebilirsiniz. Oysa onunla sayısız şekilde iletişim kurabilirsiniz. Belki pek çok deneyimli annenin fark ettiği gibi, bebekle...
  2. bebeginizin dişleri

bebeginizin dişleri

Bebeğin diş çıkarması, bir yandan çok beklenen, bir yandan da her yeni diş çıkışında korkulan bir seremonidir. Sizi oldukça uzun bir süre meşgul edeceğinden emin olabilirsiniz. Ancak, zorluk her çocukta aynı olmaz. Kimi bebek bu dönemi kolay geçirirken, kimisi daha zor atlatır. İlk diş genellikle 6-7. aylarda çıkarken, bu süreç bazı bebeklerde çok erken, bazılarında çok geç olabilir....
  3. Bebeginizle Konusun

Bebeginizle Konusun

Bebeğiniz daha karnınızdayken bile, konuşarak ve müzik dinleterek onunla iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle doğduktan sonra konuşma ve hareketler yoluyla onunla iletişim kurmaya çalışmanız ilişkiniz için iyi olacaktır. Bebeğiniz doğuduğu andan itibaren, konuşamasa bile sizinle iletişim kurmaya başlar. İletişime dair ailk adımları sizinle göz teması kurmak şeklinde olur: Uzun uzun...
  4. Bebegım kıpırdamıyor

Bebegım kıpırdamıyor

Bebek ne zaman hareket etmeye başlar? Bazen hiç kıpırdamamasının nedeni ne olabilir? Gebeler bebeğin hareketlerini ilk gebeliklerinin 20. haftasında (45 - 5.ay) hissetmeye başlarlar. Sonraki gebeliklerde bundan iki hafta daha önce hissedilir (18.hafta). Bebek rahim içinde uyku ve uyanıklık dönemleri geçirir. Uykudaki bebek az oynar ya da hiç oynamaz. Bu nedenle zaman zaman hareketsiz...

Sayfayı Paylaş