gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğimin aç olup olmadığını tam olarak nasıl anlarım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim sorunum bebeğimin ben vermeden meme istememesi yada mama. Tam olarak bebeğimin aç olduğunu anlayacağım bir test var mı yada tecrübeleriniz nedir bu konuda ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Bebeğinizin kartnını aç olduğunu anlamanızda ve bebek bakımı ile ilgili bilgileri edinmenizde faydalı olabilmek adına size BURAYA TIKLAMANIZI öneriyoruz.
    Meleklermekani.com

3. zeytin gözlüm

zeytin gözlüm Forum Okuru

aç olsa sürekli aranır ve aglar 2 saat aralıklarla emzir ve suyunu ihmal etme kilo kaybı vs varmı

Bebeğimin aç olup olmadığını tam olarak nasıl anlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bir erkeğin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın erkegin asik oldugunu nasil anlarsin Bir erkek âşık olduğunu nasıl gösterir dersiniz? Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını gözden geçirerek erkek arkadaşınızın size sahiden âşık olup olmadığını test edebilirsiniz. İltifat eder Son söyleyeceğimiz sözü en bastan dile getirelim: Erkekler her ne kadar "Benim...
  2. Kozmetiklerinizin İçinde Zararlı Maddeler Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

Kozmetiklerinizin İçinde Zararlı Maddeler Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

Sevgili Melekler..Bir kozmetikçiye gittiniz,özene bezene ihtiyaçlarınızı aldınız,eve geldiniz kullanacaksınız.Durun!Ya bu kozmetiklerin içinde cildinize zararlı olabilecek maddeler varsa?Bunu nasıl anlayacaksınız,satıcının anlattıkları yeterli mi sizce? Hemen aşağıda ki linke girip product search yazan yere ürününüzün adını yazın.Çıkan listeden kendi ürününüze tıklayın ve içinde ki...
  3. Şeker Hastası Olup Olmadığınızı Nasıl Anlarsınız?

Şeker Hastası Olup Olmadığınızı Nasıl Anlarsınız?

Diyabet Hastalığı Teşhisi Şeker Hastalığı Nasıl Anlaşılır Çok susuyorsanız ani kilo alıp vermeler oluyorsa halsizlik sık idrara çıkma hallerinde doktora danışmanızda ve tahlillerinizi yaptırmanızda fayda var....Şeker hastalığı aniden ortaya çıkan bir hastalık değil o yüzden arada bir tahlillerinizi yaptırmanızda fayda var... Yoksa Şeker Hastası mısınız? Benim başıma gelmez...
  4. Üstüne gorme olup olmadığını nasıl anlarsınız

Üstüne gorme olup olmadığını nasıl anlarsınız

Geçen ayin 5 oldum bu ay 3 oldum normalde toplam yedi gün oluyordum ama bu ay 3 gun oldum ve bir e bir hamilelik belirtilerim var acaba hamileriyimdir ne zaman test yapmam gerekiyor belli olması icin
  5. Bebeğimin aç olduğunu acıktığını nasıl anlarım

Bebeğimin aç olduğunu acıktığını nasıl anlarım

Kızlar 15 günlük bir bebeğim var ben bebeğimin acıkıp acıkmadığını tam olarak nasıl anlıyorum. Belirtiler var mı aranıyor mu benimkisinde birazda sarılık var sıkıntılı bilemiyorum burnunu sıkıyorum kalkması için yardım lütfen.

Sayfayı Paylaş