gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğimin burnu tıkalı nasıl açılacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar 3,5 aylık oğlumun burnu tıkandı nefes alamıyor. tuzlu su serumlarından aldım o anlık açılıyor ama sonra yine tıkalı özellikle geceleri burnu tıkalı olduğu için uyuyamıyor bebeklerin burun tıkanıklığı nasıl geçer tecrübelii annelerin yardımlarını bekliyorum

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar. Bende tecrübeli bir anne olarak şu an birbuçuk yaşında olan ikizlerimde yaşadığım bir sorun olarak size yardımcı olmak isterim.
    Özellikle kış aylarında bebek annelerinin en çok şkayet ettiği konulardan biri olan bebeklerde burun tıkanıklığı gerçekten zor. Bebeği uykusuz bırakıp huzursuz eden burun tıkanmasına karşı doğal yöntemlerden biri olarak şunu tavsiye edebilirim. Odanın havasını kuru bırakmayın, sık sık havalandırıp, odayı biraz nemlendirmeniz gerekiyor. Ben mesela çaydanlığın içine biraz viks atarıp ve buharını odaya verdiririm . Ayrıca piyasada bulunan burun tıkanıklığı için vakumlar var biz bebişlerim küçükken ondan çok kullandık ve faydasını gördük. Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

bebeğimin burnu tıkalı nasıl açılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sfenksin Burnu Nasıl Kırıldı?

Sfenksin Burnu Nasıl Kırıldı?

sfenks piramidi sfenksin burnu, nasıl kırıldı, kim kırdı, nasıl oldu, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Herkesin gezmeyi,görmeyi istediği ülkeler vardır.Benim de görmek istediğim ülkelerden biri Mısır'dır.Orada ki tarihi doku,piramitlerin esrarengizliği ve dev sfenks hep ilgimi çekmiştir.Dikkatimi çeken bir başka şey de bu sfenksin burnunun...
  2. bebeğimin burnu tıkalı uyuyamıyor ne yapmalıyım ne yapabilirim

bebeğimin burnu tıkalı uyuyamıyor ne yapmalıyım ne yapabilirim

Kızlar mevsimler değiştiğinden dolayı 5 aylık kızımı malesef hasta ettim. Burnu tıkalı uyuyamıyor uyumuyor çok huzursuz ve sürekli ağlıyor. Bu bebişimin burnundaki sümükleri nasıl çıkarırım bana tam olarak ne tavsiye ediyorsunuz. Yardımcı olursanız sevinirim. Burnu tıkalı diye yatamamasının yanında birde mamada yiyemiyor. Sürekli bir ağlama hali var çok kötü durumdayım. Doktora gittim verdiği...
  3. 32 günlük bebeğimin burnu tıkalı ne yapabilirim?

32 günlük bebeğimin burnu tıkalı ne yapabilirim?

32 günlük bebeğim var burnu tıkalı doktora götürdüm olabilir dedi göğsüne sıcak havlu koy dedi 2 gündür yapıyorum değişiklik yok bu arada burun serumuda kullanıyorum ama fayda etmedi siz neler yaptınız bu durumda?
  4. Rahim filminde kanallarım tıkalı, acaba açılabilir mi ?Nasıl ?

Rahim filminde kanallarım tıkalı, acaba açılabilir mi ?Nasıl ?

Merhaba Melekler. Doktorumun tavsiyesiyle rahim filmi çektirdim ancak kanallarım tıkalı çıktı :( Şimdi bu tıkalı kanallar açılmazmı? Açılabilirse nasıl olacak bilgi verrimisiniz? :(
  5. Evde tıkalı burun nasıl açılır?

Evde tıkalı burun nasıl açılır?

burun tıkanıklığına ne iyi gelir,tıkalı burun nasıl açılır,tıkalı burunu açmak için yöntemler,tıkalı burun hakkında bilgiler Burun Tıkanıklığı, kişi için, baya, rahatsız edici bir durumdur. Kişi, burundan nefes alamaz, genelde, ağızdan nefes alıp verir. Sıkılır, bunalır, günlük yaşantısını olumsuz etkiler. Yani yaşam kalitesini düşürür. Burun Tıkanıklığı, genelde nezle, grip, sinüzit...

Sayfayı Paylaş