gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğimin cinsiyetini belirleme şansım var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bazı forumlarda okuyorum bebek cinsiyeti belirlenebilir diye, ben inanmıyorum ama sizler ne diyorsunuz? Bebek cinsiyetini belirleyebilirmiyiz?

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Adetten önce ve adetten sonra durumları konuşulur fakat buda allahın işi canım senin yumurtanın ne zaman catlıcağına öncemi işki sonramı kaldın bunu ancak rabbim bilir tüp bebek dışında hiçbir dr bile buna müdahale edemiyor ayrıca etik değil canım bence sadece sağlıklı ve hayırlı bir evlat istemekten başka cözüm yok herşey allahtan

Bebeğimin cinsiyetini belirleme şansım var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin cinsiyetini tahmin etme diye bişey var mı

Bebeğin cinsiyetini tahmin etme diye bişey var mı

Meleklerim bebeğim olacakta acaba cinsiyetini nasıl tahmin ediyoruz bunu tahmin etmek mümkün mü nasıl olurda öğrenebilirim bunu bu hususta neler var yardım edin lütfen.
  2. Bebeğin cinsiyeti nasıl belirlenir ?

Bebeğin cinsiyeti nasıl belirlenir ?

Kızlar bebeğimin cinsiyetini ne nasıl belirler, yani nasıl belirlenir ? Bugün bir yazı okumuştum. Eski mısırda yüzyıllar önce bunu yapabiliyorlarmış. Annenin çişi ile buğday ve arpa sulanıyormuş buğday erken yeşerirse erkek, arpa çabuk yeşerirse kız diye bunu denesem mi acaba :D
  3. cinsiyet belirleme erkek ve kız bebek belirleme yöntemi

cinsiyet belirleme erkek ve kız bebek belirleme yöntemi

cinsiyet belirleme merhaba bebek istiyoruz.1 oğlum var, diğerinine Allah nasip ederse kızım olsun istiyorum acaba belirleme şansım varmı bilmiyorum doğum tarihim 20.08.1987 son adet tarihim 06.11.2011 aralık ocak gibi hamile kalmayı düşünüyorum yada nisan dan sonra ne yapmalıyım nasıl belirleyebilirim.. cevap yazarsanız sevinirim...
  4. Eski Mısırlılar döneminde yapılan gebelik testi bebeğin cinsiyetını belirleme yöntemi

Eski Mısırlılar döneminde yapılan gebelik testi bebeğin cinsiyetını belirleme yöntemi

cinsiyet belirleme yöntemleri yolları ve yorumları Eski çağlarda Hamilelik testi ve Bebeğin Cinsiyeti Nasıl belirlenirmiş buyrun okuyun çok şaşıracaksınız::baby: Mısırlıların kullandığı yöntemde, doğacak bebeğin cinsiyeti de önceden tesbit edilebiliyordu. Hamile kadının sabah ilk idrarıyla sulanan tohumlardan, buğday taneleri daha önce filizlenirse bebeğin erkek, arpa taneleri daha önce...
  5. BEBEĞİ 12HAFTALIKKEN CİNSİYETİ BELLİ OLAN VAR,MI

BEBEĞİ 12HAFTALIKKEN CİNSİYETİ BELLİ OLAN VAR,MI

:melek:12haftalık gebeyim önümüzdeki hafta dr.a gidicem bebeğimin cinsiyetini sorsam acayip olmaz değilmi hem 12haftalıkken cinsiyet öğrenen veya tahmin eden varmı

Sayfayı Paylaş