gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

bebegimin cinsiyetini cok merak ediyorumm,lütfen yardım edebilenler burayaaa...

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum merabalar,6haftalık gebeyim.her anne gibi bebegimin tabiki öncelikle saglıklı olmasını istiyorum.ama cinsiyetinide çok merak ediyorum.20.04.85 dogumluyum.21aralık son adet tarihim,belki bilen vardırda yardımcı olursanız sevinirim.rabbim tüm olmayanlara nasip etsin,cok güzel bi duygu.bizede hayırlısıyla sagsalim saglıklı bir şekilde kucagimıza almamızı nasip etsin.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım Allah öncelikle hayırlısını versin sağ salim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin..Anlıyorum heycanlısınız merak ediyorsunuzda bu sitede her şey var bi ultrason yok hahahaha işin espirisi bir yanada arkadaşım cinsiyet tahmini için çin takvimi felan var baktınızmı :))

3. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    tabiki öyle saglıklı olsunda neolursa olsun.çin takvimide bıraz saçma geldi ya,baktıklarım hep yalnış çıkıyo.bide nisanda 26olacam 25emi bakacam 26yamı anlamadım.herkez 26da dogum yapacan ona bak diyo ama senin bi bilgin varmı?

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    25 e bak canım:) Ama dediğin gibi banada çok saçma geliyor çin takvimi Allah hayırlısını versin canım:)

5. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım öncelikle sağlıklı sıhhatli gelsin bebeğin.Çin takvimine çok fazla güvenme derim ben çünkü bende yanılmıştı yani garanti bir sonuç vermiyor.İlk üç ayda doktor kontrolünde yapılan tahminlere de çok güvenme derim ben kesin tahmin için özellikle 16 hafta ve sonrasını bekle derim.Allah gönlüne göre versin:)

7. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    merak ettmeni anliyorum ama o tür takvimler bence gercek degil bebeginin biraz büyümesini beklemen lazim:)

8. bebişim21

bebişim21 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet sağlıklı olsunda cinsiyeti önemli değil.ama napalım elde değil işte insan merak ediyo...

bebegimin cinsiyetini cok merak ediyorumm,lütfen yardım edebilenler burayaaa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeginize cok tatli kiyafetler...

Bebeginize cok tatli kiyafetler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yardım edin lütfen fikirlerinizi merak ediorum ve çok seviyorum

yardım edin lütfen fikirlerinizi merak ediorum ve çok seviyorum

şimdi hemen şöyle anlatmak istiyorum kısaca; 5 aylık bi ilişkim vardı aynı şehirlerdeyiz, 6 aydır tanısıyoruz ve 5 aydır bırlıkteydık; ben mezun olduktan sonra iş fılan bulamadıgım ıcın cok sıkılmıstım evde ona sardıgım zamanlar oldu. hayatımda tek duzenlı gıden sey oydu, yanı baska ılgılencegım bısı yoktu sanırım ondan boyle arada bı ufak tartısmalar oluyodu. oyle cok buyuk bı kavgamız olmadı...
  3. Yardım  lütfen

Yardım lütfen

http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/196.jpg http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/14.jpg bu logolar hangi markaya ait arkadaşlar ?
  4. lütfen yardım :(

lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş