gebe
  1. Ceylan gültekin

Ceylan gültekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum anlayanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında Ceylan gültekin tarafından paylaşıldı.

Bebeğinin cinsiyeti benim gibi merak edenler hadi toplanın

Bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum anlayanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  2. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  3. Anne Adayları Gebesiniz ve Bebeğinizin Cinsiyetini Bilmiyorsanız Buyrun buraya...

Anne Adayları Gebesiniz ve Bebeğinizin Cinsiyetini Bilmiyorsanız Buyrun buraya...

Sevgili melek anne adayları bebeğim kızmı erkekmi diye merak edenler hadi belirtilerden yola çıkarak tahminlerde bulunalım... Eğer: erken hamilelikte mide bulantısı hissetmediyseniz, bebeğinizin kalp atışı dakikada 140 atıştan daha azsa, ön tarafınızdan daha fazla kilo aldıysanız, beliniz basket topu gibi görünüyorsa, aerolarınız çok kararırsa, daha düşük taşıyorsanız, tuzlu ve ekşi...
  4. bicirik kimdir merak ediyorsanız buraya

bicirik kimdir merak ediyorsanız buraya

aydın babaoğlu üçüncü adam aydın babaoğlu keloğlanın biciriği aydın babaoğlu hayatını kaybetti aydın babaoğlu kimdir meraklıları için araştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim.kendisi keloğlanın biciriği olarak tanıdık ve hepimizin gönlünde taht kurdu .çocukken bizi en çok güldüren küçük ve sevimli olmasıydı.bir süre kanser tedavisi gördükten sonra 31 mart 2009 da hayatını kaybetti....
  5. Bebeğimin  Cinsiyeti Ne Zaman Belli Olur Diyen Melekler Buraya

Bebeğimin Cinsiyeti Ne Zaman Belli Olur Diyen Melekler Buraya

bebeğin cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur,bebeğin cinsiyeti nasıl belli olur, Kızlar haftalar geçmek bilmiyor dimi bebeğinizin cinsiyeti acaba ne olacak çok merak ediyorsunuzdur.. Peki ne zaman belli olur cinsiyeti bunu biliyor musunuz. Ama şunu da söylemek isterim ki bebeğiniz ister kız olsun ister erkek hiç önemli değil önemli olan onun sağlıklı ve hayırlı bir evlat olmasıdır.Çünkü...

Sayfayı Paylaş