gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğimin dili beyaz pamukçuk oldu bi bakın kızlar bana lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yaklaşık 4 aylık bebeğim pamukçuk oldu ve ondan da bana geçti meme uçlarımdada buna benzer bişeyler var ne yapacam ya ben :S Yardım edin lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebeklerde pamukçuk hastaılığı ve tedavisi için BURAYA TIKLAYIN ve aradığınız detaylı tüm bilgilere ulaşın.

Bebeğimin dili beyaz pamukçuk oldu bi bakın kızlar bana lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen bi bakın

lütfen bi bakın

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  2. bana bi akil verin lütfen

bana bi akil verin lütfen

daha öncede anlatmistim esimin bi baskasindan oglu var diye yani benden önceki hayatinda cocuk 4yasini gecti kadinla konustum göstericekti ama vaz gecmi simdi esimle konusayim diyorum yani mahkemeye verelim görebilmek icin sizce bunu yapayim mi yoksa ben hic karismayim zamanami birakayim zamana birakmakta aslinda dogrumu olur bilmem cocuk büyüdügü zaman bu zaman kadar nerdeydin diye babasina...
  3. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  4. kızlar bide bunlara bakın.......

kızlar bide bunlara bakın.......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Bebeklerde Pamukçuk

Bebeklerde Pamukçuk

bebeklerde pamukçuk bebeklerde pamukçuk, tedavisi, sebepleri, ne yapmalı, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yenidoğanlarda en sık görülen rahatsızlıklardan biri pamukçuktur.Pamukçukla ilgili bilmemiz gerekenler şöyle; Pamukçuk hastalığı nedir ? Genellikle bebeğin doğumunun ilk haftasının sonunda kendisini gösteren bir dil ve ağız hastalığıdır....

Sayfayı Paylaş