gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğimin diş çıkardığını nasıl anlarım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

dişleri kaşınıyor bu aralar az bişey ateşide var 7 aylık daha elimle kontrol ediyorum ama birşey göremiyorum yada hissetmiyorum. Bebeğimin diş çıkardığını nasıl anlarım kızlar ?

2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    istahi giderse anlasilir agzini acmiyorsa.....
    mama yemek istemiyorsa.....
    ishal gibi yapiyorsa arada
    ve bazen ateste yapyior....
    bu sekilde anlayabilirsin....

hayirli dis cikarmalar dilerim ;) agriziz sancisiz cikarir insallah....

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    bebeğinizin salyası artar eli sürekli dişlerindedir kaşınır sert cisimlere damaklarını sürter.
    Evet bebekler için jeller var bende kullandım kızıma fakat en son noktada kullandım ,ilk önce havuç soy bir parça ver eline dişlerine sürtsün ,salatalık soy ver eline fakat dilim yapma yutacağı şekil olmasın,sert elma dilimi verebilirsin.Buarada zorlayacağı için bünyeyi ateşlenme olasılığı var bebeğin yaşına göre bir ölçek 4-6 saatte bir ağrı kesici ateş düşürücü ver.Unutma canım jel enson çare olsun...

bebeğimin diş çıkardığını nasıl anlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lahananın pişerken çıkardığı kokuyu nasıl önleyebiliriz ?

lahananın pişerken çıkardığı kokuyu nasıl önleyebiliriz ?

Kızlar kapuskayı çok seviyoruz ama o pişerken çıkardığı koku yok mu tüm evi sarıyor, ne yapmak gerek o koku için yaa :S
  2. bebeğimin diş kaşıntısı nasıl geçer

bebeğimin diş kaşıntısı nasıl geçer

Bebeğimin dişleri çıkıyor ve çok huzursuz, sürekli eli ağzında dişleri kaşınıyor. Onun diş kaşıntısını gidermek için ne yapabilirim ?
  3. Bebeğim diş çıkarıyor nasıl yardımcı olmalıyım?

Bebeğim diş çıkarıyor nasıl yardımcı olmalıyım?

diş çıkaran bebeğe ne yapmalı,diş çıkaran bebeğe nasıl yardımcı olmalı,yeni diş çıkaran bebeğe ne verilmeli,bebeğime diş çıkarma döneminde nasıl yardımcı olurum,dişi çıkan bebeğe yapılması gerekenler Bebeğiniz diş çıkarma döneminde yaşadığı rahatsızlıklardan ve uykusuzluktan dolayı daha nazlı ve huysuz olabilir. Bu dönemde onunla yakından ilgilenerek‚ güzel havalarda dışarıya...
  4. Bebeğim erkekmi olucak nasıl anlarım?

Bebeğim erkekmi olucak nasıl anlarım?

bebeğin erkek olduğu nasıl anlaşılır,bebeğin erkek olduğunu gösteren belirtiler,erkek bebek belirtileri,erkek bebek cinsiyet tahmini hakkında bilgiler Bir çok anne adayı kadınlar bebeginin cinsiyetini ögrenmek ister bunların bir çoguda erkek bebek istemeleri ve erkek bebek belirtileri nelerdir merak etmektedir. sizler için uzman doktorlardan aldıgımız bilgiler neticesiyle erkek bebek isteyen...
  5. Bebeğimin aç olduğunu acıktığını nasıl anlarım

Bebeğimin aç olduğunu acıktığını nasıl anlarım

Kızlar 15 günlük bir bebeğim var ben bebeğimin acıkıp acıkmadığını tam olarak nasıl anlıyorum. Belirtiler var mı aranıyor mu benimkisinde birazda sarılık var sıkıntılı bilemiyorum burnunu sıkıyorum kalkması için yardım lütfen.

Sayfayı Paylaş