gebe
  1. zühre

zühre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bebeğimin dişleri karardı

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında zühre tarafından paylaşıldı.

bebeğimin dişleri karardı bebeklerin dişleri neden kararır süt dişlerinde kararma bebeklerde diş kararması çocuklarda diş kararması demir ilaından dolayı bebeğimin dişleri karardı.ben de artık vermemeye karar verdm.kan seviyesi normal olduğu halde 10 damla her gün ferro sanol veriyordum dr. devam et olsun dedi ama ben vermicem sizce soğru mu yapıyorum teşekkürler.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

aynı sorunu bende yaşıyorum şimdi doktoru aradım ilacı kes o zaman dedi yani verme cnm kan değerleri normalse ver me bişi olmaz

bebeğimin dişleri karardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeklerde diş

bebeklerde diş

Bebeğin dişlerinin çıkması aslında büyüdüğünün, geliştiğinin ifadesidir ve anne babaları mutlu eder. Oysa aynı durum huzursuz, iştahsız günlere neden olursa aileler için sıkıntı nedenidir. Peki bebeğin diş çıkarma döneminde nasıl davranmak, neler yapmak gerekir? Etiler Memorial Polikliniği Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gökhan Mamur, “Bebeklerde diş çıkarma” ile ilgili bilgi verdi....
  2. Dr. verdiği kan ilaçı oğlumun dişlerini karartı:(

Dr. verdiği kan ilaçı oğlumun dişlerini karartı:(

kan ilacı ferrum şurup ferro sanol şurup kan şurubunun yan etkileri ilaçlarının yan etkileri Oğlum çok iştahsız..geçen sene kan tahlili yaptırdığımda kanı baya düşük çıktı kan şurubu kullandık..geçen sene ferrum fort kullanmıştık hiç bi yan etkisini görmemiştim..bu sene yine kan tahlili yaptırdım ve yina kanı düşük çıktı..dr.da ferro sanol diye bi şurup verdi..şuan şişesi yarım halada...
  3. Bebeklerde diş çıkarma ve bebeklerde diş kaşınması

Bebeklerde diş çıkarma ve bebeklerde diş kaşınması

bebeklerde diş çıkarma bebeklerde diş kaşınması bebeklerde diş kaşınmasına ne iyi gelir bebeklerde diş kaşıntısı ne zaman başlar ilgili tüm bilgiler burada arkadaşlar. şüphesiz ki bebeğimiz, en kıymetli hazinemizdir... Yine sahip olduğumuz kıymetli hazinelerimizden biride dişlerimizdir Melek'lerim. Diş ağrısını düşünürseniz, kıymetini anlıyacaksınız :) Bebeklerde diş çıkarma döneminde bir...
  4. Diş çıkarma bebeğim diş çıkartıyor

Diş çıkarma bebeğim diş çıkartıyor

Diş çıkarma kızlar bebeğim diş çıkarıyor galiba sizden ricam Diş çıkarma hakkında bilgiler sunmanızdır.
  5. Bebeklerde süt dişleri

Bebeklerde süt dişleri

Kızlar bebeklerdeki süt dişleri tam olarak ne zaman kaç aylıkken çıkıyor nelere dikkat etmem gerekiyor benim bebeğimin bi dişi öbüründen geç çıktı ve sanki eyri gibi hatta sankisi yok eğri :) Biraz şeker bir görüntü vermeye başladı bu eğri diş ama bunun bir sakıncası varmı kızlar tşk.

Sayfayı Paylaş