gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğimin gözleri çapaklanıyor ne yapabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba, birkaç günden beridir 5 aylık kızımın gözleri çok kötü çapaklanyr ne yapabilirim yavrum gözlerini bile açamaz oldu salgın mı ne varmış ya :(

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bebeğinizin gözlerine çay pansumanı yapabilirsiniz eğer bundan da sonuç almazsanız doktora gitmenizde fayda vardır genellikle doktorlar Teramicin adlı bir krem veriyorlar ama kesinlikle doktora gitmeden karar vermeyiniz..

3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben bebeğime fizyodose adında serum çözelti damlatıyorum.hem göz hem burun hem kulak damlası olarak kullanıyosun ve memnunum canım.hiç bir zararıda yok ve erişkinlerde kullanabiliyor.

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çayı bende kullandım gerçekten olumlu etkileri oluyor birde şu an ismini hatırlayamadığım bir damla vardı oda çok güzel çapaklı gözü temizliyor, doktorumuz vermişti..

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

çay bıre bır ama guzel yapıcaksın bır pamugu bır kere surup cekıceksın yaymıycasın yoksa dagılırbıkac kere tekrar edersen duzelır :tik:

bebeğimin gözleri çapaklanıyor ne yapabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğimin gözleri çapaklanıyor

bebeğimin gözleri çapaklanıyor

bebeğimin gözleri sabahları çapaklanıyor ilaç kullandım ama geçmiyor acaba neler tavsiye ediyorsunuz ne ile sileyim bilgi varmı annelerden rica ediyorum.
  2. Bebeğim çok gazlı ne yapabilirim

Bebeğim çok gazlı ne yapabilirim

merhaba hanımlar benim yenidoğan bir bebeğim var ve çok aşırı gazlı hiç durmuyor ilaç ve gaz çıkarma dışında bebeğin gazı için ne tavsiye edersiniz
  3. bebeğim püre gibi şeyler yemiyor ne yapabilirim

bebeğim püre gibi şeyler yemiyor ne yapabilirim

6.5 aylik kizim var pureli seyler yedirince bogulcak gibi oluyo.kuscak gibi yapiyo.tavuk suyunu cok az sehriye attim rondodan gecrdgm halde birazcik agzina geldi dye kipkirmizi oldu.boyle bi durum yasayan varmi ne zaman gecer? Meyve puresi bile yediremiyorum yha :(
  4. Bir Göz Kalemiyle Neler Yapabilirsiniz?

Bir Göz Kalemiyle Neler Yapabilirsiniz?

göz kalemi, göz kalemi ile neler yapılır, göz kalemiyle yapılan makyaj Sevgili melekler, makyajın en çok kullanılan malzemelerinin başında gelen göz kalemi, bir makyaj çantasının olmazsa olmazlarındandır. Göz kalemi en çok kullanılan malzeme olmasına karşın, bazen kalem işte denilip geçilir. Oysa bir göz kalemiyle belki de bilmediğiniz pek çok makyaj hilesi yapılabilir. Aşağıda vereceğimiz...
  5. Göz Altı Morlukları İçin Evde Ne Yapabilirim?

Göz Altı Morlukları İçin Evde Ne Yapabilirim?

göz altı morlukları için, göz altı morlukları nasıl geçer,göz altı morlukları nasıl giderilir,bitkisel yolla göz altı morluklarını giderme,evde göz altı morluklarını nasıl geçiririm,göz altı morlukları hakkında bilgiler, Yorgunluğun en büyük habercisidir gözaltı morlukları ve şişlikleri. Düzensiz yaşam, uyku süresi, beslenme alışkanlıkları, stres yorgunluk fazla tuz tüketimi gibi durumlar...

Sayfayı Paylaş