gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Bebegimin ilk resmi teyzeleri :))

Konu, 'Gebelik' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

ultrason goruntuleri bebek resimleri bebek ultrason goruntusu uc aylik bebek TEYZELERIIIII :)
    Bebegimin ilk resmini sizlerle paylasmak istedim, Gecen gun bebegimin ilk patiklerinin resimlerinide paylasmistim sizlerle, ilk hamislik olunca insan bir tuhaf oluyor, butun dunyayla paylasmak istiyorsun herseyini sanki,gorgusuzmuyum neyim hahaha gormemis hamis kalmis, tutmus herseyini paylasmis hahaha Olsun isteyen gormemis desin gormedim napim :asi: Bir ay sonra cinsiyetini ogrenince insallah alisveris yapmaya baslariz onlarida sizlerle paylasirim,Allah tum isteyenlere tez zamanda nasip etsin insallahhhh :) Dualarim sizinle ....

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Lara74, SadmiN, CeMoŞ ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    oy oy maşalah sağlıcakla al kucağına bebişiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii alahım bizede tatdırrsın bu duygularıııııı sanki oğlanmıdır nedir hahahaha müecim oldum he hahahahamaşalhhh annesiiiii

3. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    oyyyyyyyyyyyyyy massallah,cok sevımlı esde hareketlerını de gordunmu ultrasonda ınsan bı tuhaf oluyo demıııııııııııı.mesela kız kardesım tam takla atarken gormus.neler yapıyolar nelerrrrrrrrrrrrrr.

4. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Aminnnn bebekim insallah tez zamanda seninkinide goruceez :) Oglana benziyo demi sanki bencede hic kiz surati yokmus gibi hani bi ciddiyet varmis gibi duruyo hahaha ay insallah oyledir , :nazar:

Lara74 ve bebekyüzlüm bunu beğendi.
  5. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Evet aypericim yaa, insan hakikaten tuhaf oluyor, bizede el salladi : )) doktor nasil guldu bak diyo el salliyo bize :) insallah saglikla dogduklari gunude goruruz canim, Allah herkesin gonlune gore versin insallahhhh :nazar:

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    heyy maşallahh bee tosunn gibi bi oğlan görüyom ben burdaaaaa :D:D maşallahh esde Allah hayırlısı ise sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip etsin inşallahhhh karnından çıkınca da koy resmini böle pek bişi anlamadım hahaha

CeMoŞ ve ESDE bunu beğendi.
  7. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Aminn Asicim :nazar: Darisi basina insallah : )) bana bakin bide kiz olursa sorarim ben size ama hahaha ya tosun gibi bir kizsa ne bilionuz hahaha

8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    oda olabilirrr :D:D ama keyfine düşgün olacak gibi sanki bu resimde ellerini başının altına koymuş bacak bacak üstüne atmış ve uzanıyo gibi görünüyo hahaha

9. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Keyfi yerinde tabi anasi ne bulursa yiyo, iciyo , bakiyo ona :)

10. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ah ne güzel bir duygu Esde ,değil mi :D:D Hey Tosun senin varlığını ilk ben öğrendim biliyor musun?:D:D
    Sağlıkla doğ,gel aramıza inş :tik:

ESDE bunu beğendi.
  11. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Evet varligini ilk titan adminim ogrendi :))) heyecandan kocami bile aramamistim titan adminim uyardi arasana diye hahaha Allahima sukurler olsun, saglikla kucagimada alirim insallah :nazar:

12. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ay ben Tosun dedim Esde,ağzımdan öyleçıktı,bu gelen erkek galiba :D:D

13. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    yaaaa herkes oyle diyo ama insalllaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :nazar:

14. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    oyy maşallah...valla Esde banada erkek gibi geldi...
    Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

15. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Tesekkurler Adminim, Aha bir erkek oy daha geldi :) Yokmu arttiran hahaha insallah erkektir tosun gibi saglikli :nazar: yada tosun gibi kiz olsun farketmez :))) Olsunda ne olursa olsun:))

Bebegimin ilk resmi teyzeleri :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teyze

Teyze

Rüyada teyze görmek , hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir. Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Bu rüya beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir. Birçok eleştiri alacaksınız. Rüyada teyze görmek, hayirli bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya isarettir.Birçok eleştiri...
  2. Cumhuriyetimizin İlk Resmi Konuğu

Cumhuriyetimizin İlk Resmi Konuğu

Mustafa Kemal, ‘En büyük eserim’ dediği Cumhuriyet’i tanıtmak, dünyaya anlatmak istiyordu. Ama Cumhuriyet’in ilanı üzerinden 5 yıl geçtiği halde, hiçbir yabancı devlet adamı ülkeye gelmemişti. Takvimler 20 Mayıs 1928 gününü gösterirken, İstanbul, “Genç Cumhuriyet’in ilk konuğu” olarak, Türkiye’ye resmî bir ziyarette bulunan Afganistan kralı Amanullah Han ve eşi Kraliçe Süreyya’yı coşkuyla...
  3. bebegin ilk kıpırtıları:)

bebegin ilk kıpırtıları:)

hamilelikte karın seyirmesi karında seyirme hamilelikte seğirme karında kıpırtı karın içinde kıpırtı melişlerim.... hamileliginde bebeginin ilk kıpırtılarını hissettiginizdekive heyecanı mutlulugu paylaşalım....ve ilk nasıl hissettigimizi bazen karında seyirme bazende kıpırtı şeklinde.......sizinkiler nasıldıı? ben bugün ilk kez bebegim kıpırtılarını hissettim inanılmaz bişey çook...
  4. Bebegimin ilk Patikleri :)

Bebegimin ilk Patikleri :)

bebek patikleri bebek patigi el orgusu bebek icin patik bebegim konulari burada meleklerim Merhaba Meleklerim, Hep gurbetteyim gurbetteyim diye isyan ediyorum farkindayim ama, ne yapayim hakikaten zor is anlatilmiyor, sartlarin ne kadar guzel olursa olsun hep bir yanin eksik kaliyor maalesef, ornegin simdi 3 aylik hamis olmama ragmen anacigimla bu guzel duyguyu paylasamiyorum bile,...

Sayfayı Paylaş