gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

bebeğimin ismini ben koyamıyorum diyenler buraya

Konu, 'Çöplük' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

bebeğimin ismini ben koyamıyorum diyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj oldum bebeğimi aldırmak zorunda kaldım diyenler buraya buyrun..

Kürtaj oldum bebeğimi aldırmak zorunda kaldım diyenler buraya buyrun..

hayatta bazen istenmedık durumlar yaşanabilir bunlardan biriside kürtajla bebeğini aldırmak gibi..kimi mecburiyetten kimi daha cok erken oldugundan hazır olmadıgından,kimisi yasaklı bir ilişkıden dolayı,yada bebeği olmasını çok istediği halde karnında öldüyse vs..vs...bu böle uzar gider...peki sizler neden kürtaj olmak zorunda kaldınız sizin sebebiniz neydi bizimle paylasmak isteyenler...
  2. Yıllardır çok istedim çok uğraştım ama bebeğim olmuyor diyenler buraya..

Yıllardır çok istedim çok uğraştım ama bebeğim olmuyor diyenler buraya..

bebeğim neden olmuyor,bebek istiyorum,bir çocuğum olsun.. bazen cok istememize rağmen bir bebeğimiz olmaz..yıllardır hastane hastane dolaştık görmedimiz tedavi kalmadı bir bebeğim olsun çok istiyorum diyorsunuz biliyorum..burada bizimle paylasırmısınız yıllardır neler yaptınız hangi tedavileri gördunuz ve sonuç alamadınız.yada sizin sorununuz neydide bebeğiniz olmuyor...burada anlatalım...
  3. Bebeğim olmuyor diyenler buraya işte size Zekeriya a.s ın duası

Bebeğim olmuyor diyenler buraya işte size Zekeriya a.s ın duası

çocuk olması için dua,bebek olması için dua Zekeriya a.s ın duası bebek isteyenler için: ''Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semi'ud dua.,, (Rabbim bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin amin.) Ayrıca MERYEM SURESİ 5 ve 6.ayetler ve Kenzül arş duası sürekli okunmalı ve HACET NAMAZI KILINMALIDIR.. Ey Rabbimiz! İkimizi de...
  4. Hamileyim Bebeğimin ilk Hareketlerini Hissediyorum Diyenler Buraya

Hamileyim Bebeğimin ilk Hareketlerini Hissediyorum Diyenler Buraya

bebeğin ilk hareketleri,bebeğin ilk hareketleri ne zaman hissedilir, Melekler bebeğinizin ilk hareketlerini hissetmeye başladınız mı? o an neler hissettiniz sizin için çok güzel bir duygu olsa gerek..Çünkü artık içinizde bir canın hayat bulduğunu hissetmeye başladınız ve o sizin yavrunuz.Allah herkese yaşatsın bu duyguyu inş. Bebeğinizin hareketlerini hissetmek, gebeliğinizde...
  5. çalışırken bebeğim anne sütünden eksik kalmasın diyenler buraya

çalışırken bebeğim anne sütünden eksik kalmasın diyenler buraya

süt izni yasal süt izni ne kadardır merhaba kızlar doğumdan sonrada haklarımız devam ediyor ve en önemlisi süt izinlerimiz bir göz atalı isterseniz Yasalarımız doğumdan sonra işe dönen annelere bebek 1 yaşına gelene kadar günde 1,5 saat süt izni vermektedir. Sütün devamlılığı için süt üretimin uyarılmasına ihtiyaç vardır. Bu uyarım ya emzirerek veya göğüs pompası ile sağlanabilir. Evde...

Sayfayı Paylaş