gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğimin kesesi görünmüyor kızlar ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebeklerin kesesi kaç haftalıktan yada aylıktan itibaren görünüyor. Benim ortalama 3 haftalık hamişim ama hala görünmüyor pazar günü gitcem doktora acaba gözükür mü =?

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim 5 haftamda anca görünmüştü Doktor kalınlaşma var ama henüz tam göremiyorum demişti öncelerde

3. bebenaz

bebenaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende 5 haftalık hamileyim ve dün doktor göremedi keseyi henüz. 2 hafta sonra gel dedi.. Acaba ne zaman gözükecek :(

Bebeğimin kesesi görünmüyor kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rahim İÇinde Ultrasonla bebek hiç görünmüyor yardım lütfen.

Rahim İÇinde Ultrasonla bebek hiç görünmüyor yardım lütfen.

arkadaslar bende rahim icinde bebek hic görünmüyor..Doktorum saliya kadar beklememeiz gerektigini söyledi.ne yapacagimi bilmiyorum inseallah bir mucize gerceklesir. bu benim ikinci hamileligim ..malesef birincisinde düsük yaptim .nerede isi ümirahime kalmadi rahime veya tüplere zarar verecekler diye cok cok korkuyorum dua edin lütfennn
  2. Ultrasonda bebek kesesi ne zaman oluşur görünür

Ultrasonda bebek kesesi ne zaman oluşur görünür

kızlar bhcg değerim 695 olarakg örünüyor doktorum baktı ama kesesi yok dedi bende hamileliğin verdiği heyecanla ne zaman gelim diyemedim bi hafta sonra gel dedi acaba bu bhcg değeri ne olduğunda kese görünüyor bilgisi olan var mı ?
  3. Beta HCG kaç olursa bebeğin kesesi görülür?

Beta HCG kaç olursa bebeğin kesesi görülür?

ultrasonda bebek ne zaman görülür,bebeğin kesesi ne zaman görülür,bebeğin kesesi kaçıncı haftada görülür,hcg kaç olursa keseyi görürüm,gebelik kesesi hakkında bilgiler Hamileliğinizin henüz en başlarında beta hcg değerlerinizin 100-3000 arasında olduğu zamanlarda bebeğinizi hemen göremeyebilirsiniz sevgili meleklermekanı.com misafirleri ve kullanıcıları. Bebeklerinizin hangi haftadan...
  4. Beta hcg kaç olunca bebeğin kesesi görücem?

Beta hcg kaç olunca bebeğin kesesi görücem?

İlk kez annelik deneyimini yaşayan gebelerimizin sayfamıza yönelttiği sık sorulardan biri hcg kaç olursa keseyi görücem ,doktora gittim kese görünmedi nedeni nedir ?Sevgili anne adayları henüz en başlarında beta hcg değerlerinizin 100-3000 arasında olduğu zamanlarda bebeğinizi hemen göremeyebilirsiniz..Ultrasonda bebeğin gebeliğin 5. veya 6. haftasında görülmesi mümkündür.5. haftadan itibaren...
  5. Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür Taze Hamişler Buraya

Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür Taze Hamişler Buraya

Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür sorularına yanıt arayacağız. Hamilelik tecrübesi olanlar bilir ama biz bilmeyenler bu tecrübeyi henüz yaşamamış olanlar yaşamak üzere olanlar için yanıtlamaya çalışacağız. Hamilelik belki de kadının başına gelebilecek en güzel duygu. Bu duyguyu yaşamak için dünyaları verecek olanlar var. İnşallah Rabbim bu duyguyu her kadına her erkeğe yaşatır. Neyse...

Sayfayı Paylaş