gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğimin pipisi kızarık ve şişti kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebeğimin pipisinin ucu kızarık ve birazda şişiklik var, sanki kanda geldi gibime geliyor ama yinede tam emin değilim. Emin olduğum taraf kızarıklık ve şişme olayı. Bunun için ne tavsiye ediyorsunuz. Arkadaşım sünnet ettirelim vs diyor daha 6 aylık ya kıyamıyorum varmı bi yolu bunun ? Sünneti sizler tavsiye ediyor musunuz.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebeklerde pipi sorunu ve bu sorundan ötürü gerekmekte olan sünnet operasyonu hakkında detaylı bilgiler için BURAYA TIKLAYIN aradığınız bilgilere sahip olun arkadaşım.

Bebeğimin pipisi kızarık ve şişti kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şişle örülmüş bebek batiği

Şişle örülmüş bebek batiği

şişle örülen bebek patikleri bebek batikleri şişle örülen yelekleri bere modelleri elbiseleri Şişle örülmüş bebek batiği
  2. Hayat ve  5 şişe

Hayat ve 5 şişe

Hayat 5 Şişe arasındaki geçen zamandır:)
  3. ŞİŞ KÖFTE ve PATATES PÜRESİ

ŞİŞ KÖFTE ve PATATES PÜRESİ

fırında şiş köfte fırında şiş köfte tarifi Bugün sizlere yine harika bir ana yemek tabağı sunuyorum.Köfte bildiğimiz köfte ama sunum ve şekil farklı olunca şiş köfte oldu.Tadı muhteşem tavsiye ederim mutlaka deneyin.... KÖFTE İÇİN MALZEMELER: 300 gr kıyma 1 yumurta 1 küçük soğan 1 diş sarımsak ufalanmış bayat ekmek veya galeta unu 1 çay bardağı madensuyu...
  4. Kızlar Basurum var azdı ve şişti ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum

Kızlar Basurum var azdı ve şişti ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum

Kızlar yaklaşık 5 yıldır bu basur illetiyle başım belada lütfen bana akıl verin bu aralar azdı şişdi patladı ve kanama var inanılmazda ağrı yapıyor. Bana ne tavsiye ediyorsunuz. Artık bitki ilaç vs kullanmak istemiyorum direkt nasıl kurtulabilirim ya lütfen ölüyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum !
  5. Erkek Bebek Belirtileri ve Kız Bebek Belirtileri

Erkek Bebek Belirtileri ve Kız Bebek Belirtileri

kız bebek belirtileri,erkek bebek belirtileri,bebeğin kız olduğu nasıl anlaşılır,bebeğin erkek olduğu nasıl anlaşılır,bebeğin kız yada erkek olduğunu nasıl anlarız,bebeğin cinsiyet belirtileri hakkında bilgiler Gebelik teşhisi konulduktan sonra tüm anne ve babaların en çok merak ettiği soru bebeğin cinsiyetinin ne olacağıdır. Bu konuda hem tıbbı kanıtlara bakılır hem de halk arasında...

Sayfayı Paylaş